Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na pondělí: Berani vyvinou nátlak na svého partnera, Váhy se budou vracet do minulosti

Výsledek výzkumu vás překvapí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu nový týden a s ním i tradičně horoskop na pondělí 30. 8. 2021. Podívejte se, co vás na samotný závěr prázdnin čeká a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí uzavřete důležitý pracovní kontrakt, který pro vaši budoucnost bude naprosto zásadní. Nepodceňujte rovněž návštěvy lékaře. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Někdy i risk může být zisk! Dejte na svou intuici a dnes ji poslechněte. Přijde k vám zajímavá nabídka, kterou byste neměli odmítat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes budete mít potřebu v partnerském vztahu vyvíjet jistý nátlak, abyste dosáhli svých cílů. Není to však vhodný prostředek, jak byste měli svou situaci řešit. V galerii najdete dnešní tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Štěstí stojí při vás! Hvězdy vás při dnešku opravdu podpoří, nebojte se tak být odvážní. Těšte se na vše dobré, co vás čeká. A že toho nebude málo! V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Buďte dnes upřímní, s tím nejdále dojdete. Pokud se vás někdo zeptá na názor, neodpovídejte podle toho, co si myslíte, že chce ten druhý slyšet. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes budete mít příležitost na příjemně strávený večer, neodmítejte! Dozvíte se mnoho nového a můžete navázat důležitý kontakt. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte k sobě hodní. Chovejte se k sobě stejně tak, jako se chováte k nejlepšímu příteli. Zasloužíte si veškerou péči, kterou si můžete dát. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše pozornost se v tomto přesune k dětem a jejich návratu do školy. Nastavte znovu pevná pravidla, která se během prázdnin trochu ztratila. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy chystají.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někdy není nejlepší volba vrátit se do minulosti. Žijte tím, co je teď. Neutápějte se v pocitech, že tenkrát to bylo lepší. Mozek si vždy pamatuje jen to dobré. V galerii najdete dnešní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nabídněte partnerovi svou pomoc, dnes se to bude přímo nabízet. Ale neurážejte se, pokud ji odmítne. Do hlavy druhého nikdy nevidíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vy máte v hlavě celkem jasnou představu o tom, jak byste chtěli žít, ale neděláte pro to nic. Jen závidíte ostatním, že jsou dál. Začněte se konečně snažit! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dostanete jedinečnou příležitost. Pokud se k ní správně postavíte, vytěžíte z ní maximum. Také ji však můžete lehce svým přístupem poslat k čertu. V galerii najdete, co vám pomůže.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy