Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pondělí: Berani se pohádají, Kozorozi si užijí romantický večer

Neječte jak pominutá.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

První den v tomto týdnu s sebou přináší zejména požadavek na pečlivé plánování úkolů. Pokud toto dnes dodržíte, nastavíte si základy pro poklidný týden. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí se připravte, že jisté pracovní záležitosti si vyžádají vaši pozornost. V partnerském vztahu zavládne klid a pohoda. Máte mnohem více energie, konečně! Pondělní tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si v práci pozor na chyby! Mrzely by vás ještě dlouho poté. Pokud jste plánovačem letního pracovního večírku, je nejvyšší čas se do toho pustit! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Večer budete po partnerovi vyžadovat pomoc s úklidem, on však přijde z práce opravdu unavený. Zkuste mít pochopení a zbytečně se nehádejte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Začínáte být smutní z toho, že letos dovolená nevychází podle vašich představ. Jsou to ale opravdu vaše touhy, nebo chcete jen udělat dojem na ostatní? V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pomluvy ostatních se vám vrátí jako bumerang. Možná si pro příště rozmyslíte, že tím akorát snižujete sami sebe a k ničemu to není. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Postavte se dnes za své přátele, pokud to dnes bude nutné. Ukažte svou loajálnost a oni vám ji tisíckrát vrátí. V práci si dejte pozor na nepřejícné kolegy. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnešek zakončete příjemnou večeří na čerstvém vzduchu. Uvidíte, jak to dá celému dni ten správný šmrnc a vy budete usínat s úžasným pocitem. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše hlava momentálně neví, které myšlence má věnovat pozornost dříve. Zkuste se vrátit k tomu, co vám dřív dělalo dobře. Meditace, nástěnky splněných přání. Pomůže to! Dnešní tip najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ačkoliv je teprve pondělí, zkuste vymyslet, jaký bude váš plán na víkend. Budete se mít poté celý týden na co těšit! A to vám teď opravdu pomůže. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Využijte pondělí k tomu, abyste si nastavili pracovní povinnosti vzhledem ke svým časovým možnostem. Pokud se vám to dnes povede, užijete si poklidný týden. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci budou dnes ve své práci opravdu spokojení. Vypadá to, že váš nadřízený konečně oceňuje vše, co pro něj děláte a jak se snažíte. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Letní období je pro vás čas získávání zážitků, což se vám evidentně daří! Ani dnešek nebude výjimkou a sklenička s výhledem při západu Slunce bude to pravé. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy