Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na pondělí: Berani se mohou těšit na změnu, Býci se zamilují

Horoskop na dnešní den pondělí 16. května:  Berani se mohou těšit na změnu, Býci se zamilují
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Dnes nás čeká hned zrána částečné zatmění Měsíce, které je na dlouhou dobu poslední. Dalšího se dočkáme až v říjnu 2023. Přichází ale také úplněk ve Štíru, který ovlivní naše finance i touhu po řádu a stabilitě. Co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Plánované porady a další schůzky dopadnou na výbornou. Názory ostatních vás mohou trochu rozhodit, ale ne na dlouho. Soustřeďte se jen na sebe a veďte si pečlivě diář. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám dnes hvězdy opravdu přejí! Dokončete vše, k čemu se dlouho odhodláváte, abyste měli před sebou čistý stůl. Čeká vás také nová příležitost, kterou byste rozhodně neměli promarnit! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

To, na co jste dlouho čekali, přichází. Už se nemusíte bát, že by vám druzí nevyhověli a nepodpořili vás v plánech, které spřádáte tak dlouho. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Otevřete své srdce člověku, u kterého jste doteď pochybovali o jeho serióznosti. Zjistíte totiž, že to všechno byly jen domněnky, které se rozplynou jako pára nad hrncem. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Není nic, co byste dnes nezvládli! A s úsměvem půjde vše lépe. Držte se tempa, které jste si momentálně nastavili, a neustávejte ve svém snažení. Skutečné dobro přichází! V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Obraťte svou pozornost na váš partnerský vztah, který jste v posledních dnech opravdu zanedbávali. Cokoli si přejete, máte na dosah. Během úplňku je intenzita vašich přání ještě zesílena. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nesnažte se druhým radit, stejně to k ničemu nebude. Naopak se soustřeďte na to, co je aktuální pro vás. Čemu dáváte pozornost, to roste. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nevyčítejte, ani se s partnerem nehádejte, ono to stejně nebude mít moc cenu. Věnujte svou pozornost práci a nedávejte si za vinu všechno, co u vás doma nefunguje. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Utužte své rodinné vztahy tím, že dáte členům domácnosti volnost a prostor. Právě to momentálně potřebují ke svému štěstí, které tak trochu dusí vaše péče. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

S nikým nesoupeřte, nemá to cenu. Hodnotu vašeho úspěchu neurčuje úspěch druhých. Udělejte si kolem sebe svou bublinu, ve které budete činit rozhodnutí podle sebe. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zjistíte, že ne všechno, na čem vám dříve záleželo, je teď aktuální. Promění se vaše priority, začnete jiným způsobem zpracovávat informace a také se rozhodne o jedné z důležitých sfér vašeho života. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš projekt začal skvěle, teď to ale vypadá, že to úplně vzdáváte. Jestli není cesta na první pohled jednoduchá, ještě to neznamená, že to nestojí za to. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy