Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 4. 12. 2023: Na Ryby se zlobí rodina, Blíženci čelí pomluvám

Odbornice na pomluvy jsou ženy.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 4. 12. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že ačkoliv vás blízká osoba, již budete žádat o pomoc, odmítne, tak nakonec zjistíte, že šlo o pouhé nedorozumění. Pravda je, že vaše prvotní formulace moc srozumitelná nebyla.

Ryby (21. 2. 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že je na vás vaše rodina naštvaná. Důvodem je, že každou chvíli máte jinou náladu a vůbec nevíte, co chcete. Nejlepší bude, když se zkusíte odreagovat a uspořádáte si myšlenky.

Beran (21. 3. 20. 4.)

Nenechte se přemluvit k činnostem, do nichž se vám nechce, jen byste byli na své blízké protivní a na sebe pak naštvaní. Vysvětlete rodině, že máte v plánu jiný program, jim dopřejte jejich vlastní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že si nesmyslně vyčítáte i to, za co vůbec nemůžete. Jestliže budete nadále takto pokračovat, podlehnete úplnému stresu. Zkuste si nebrat některé věci tak k srdci.

Blíženci (22. 5.  21. 6.)

Zjistíte, že někdo ze známých se vůči vám nezachoval diskrétně. Nemá cenu se tím zaobírat, informace jsou již dávno venku. Poučte se z toho ale do budoucna, komu se napříště budete svěřovat.

Rak (22. 6.  22. 7.)

Hvězdy vás nabádají, ať se věnujete rodině. Proberte všechno důležité, na co nebyl v poslední době čas. Budete nejspíše muset hodně věcí vysvětlovat, ale všichni to naštěstí přijmou s pochopením.

Doporučené video: Tři znamení, kterým seknou krátké vlasy

Lev (23. 7.  22. 8.)

Věnujte se svým blízkým. Nekritizujte je za nepovedené drobnosti a nesnažte se je za každou cenu přesvědčit, že máte vždycky pravdu. Přáno je sportovním aktivitám, vyrazte třeba do krytého bazénu nebo si zacvičte.

Panna (23. 8.  22. 9.)

Hvězdy prozrazují, že si můžete pořádně odpočinout a dělat hlavně to, co chcete. Zvolte si činnosti, které vás těší nejvíce. Zaměřte se na soukromý život a koníčky. Sport a kulturní zážitky vám prospějí.

Váhy (23. 9. 23. 10.)

Připravte se na to, že vaši blízcí vám dají najevo, jak jim v poslední době chybí vaše společnost. Vezměte iniciativu do vlastních rukou a naplánujte zajímavý program, který je i vás potěší.

Štír (24. 10. 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, že pokud jste nervózní a necítíte se ve své kůži, abyste vyrazili načerpat energii někam do přírody. Odreagujte se u svých koníčků, volný čas stravte s lidmi, s nimiž je vám dobře.

Střelec (23. 11. 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste před ostatními neuhýbali s odpovědí, i když pro ně bude nepříjemná. Pokud byste se přetvařovali, stejně by se to brzy provalilo. Sdělte jim to citlivě a ohleduplně.

Kozoroh (22. 12. 20. 1.)

Co to jen půjde, věnujte se relaxaci. Dělejte pokud možno jen to, co vás baví a co máte nejraději. V přítomnosti vašich blízkých neřešte pracovní záležitosti. Pokud nechcete, aby na vás byli naštvaní.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy