Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na pondělí 30. 1. 2023: Raci dostanou přes prsty, Střelcům hrozí konflikty

partneři, hádka, pár, láska
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 30. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na emocionálně vypjaté situace. Zkuste zapomenout na výčitky a raději se snažte být oporou slabším jedincům. Veškeré problémy ustojíte, pokud budete řádně připravení a přesvědčiví.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Mějte na paměti, že každá akce vyvolá reakci. Snažte se vyhýbat nedorozuměním a konfliktům. Když se budete k ostatním chovat mile a přátelsky, oplatí vám to stejnou mincí a svět bude hned krásnější.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den se věnujte každodenním povinnostem. Nezahajujte nové aktivity, nedotáhli byste je do konce. Pokud to je jen trochu možné, vyberte si něco pěkného na sebe nebo si zajděte do kadeřnictví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili více spolupracovat s ostatními a vyvarovali se kritiky. Buďte tolerantnější k názorům druhých lidí. Vyrazte si za kulturou, ve společnosti se budete dobře bavit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento den se vám bude dařit v tvůrčích činnostech a ve studiu. Buďte otevření názorům druhých lidí. Jejich zkušenosti pro vás budou velice inspirativní, proto jim bedlivě naslouchejte a učte se.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás varuje před riskantním chováním a tendencí manipulovat s ostatními lidmi. Snažte se být objektivní a spravedliví. Dejte si pozor na zbytečnou kritiku a odpusťte si jedovaté poznámky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zaměřte se na zlepšování vztahů mezi lidmi. Zamyslete se, jestli jste někomu v minulosti neublížili, byť nechtěně. Usmiřte se s těmi, s nimiž máte rozpory. Tento den totiž máte obzvláštní talent diplomacie.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás varuje před krádežemi. Poslouchejte vaši intuici a buďte ostražití. Snažte se vyhýbat nebezpečným místům a lidem, kterým nedůvěřujete. Nikomu se nesvěřujte se soukromými věcmi.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento den nemusíte ani vynakládat moc úsilí a všechno vám půjde samo. Ostatní lidé vám budou ochotně pomáhat, tak toho využijte. Nastolujte harmonii, jednejte čestně a spravedlivě.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zaměřte se zejména na mezilidské vztahy. Naslouchejte druhým lidem a dejte jim možnost, aby vyjádřili vlastní názory a postoje. Nechte si od ostatních poradit a zužitkujte jejich zkušenosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali konfliktů a výbušného chování. Měli byste být nad věcí a zachovat chladnou hlavu. Nesnažte se manipulovat ostatními. Vyrazte raději večer za relaxem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se rozpoznat, kdo to s vámi myslí upřímně a kdo se přetvařuje. Kdesi ve vašem okolí se totiž skrývá vlk v rouše beránčím a je to člověk, do kterého byste to nikdy neřekli. Pozor na něj!

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy