Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pondělí 29. 1. 2024: Raci bezhlavě utrácejí, Střelci se budou přetvařovat

nákup, žena, nákupy
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 29. 1. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že se v soukromí můžete připravit na komplikace. Vyslechněte si, co mají vaši blízcí na srdci. Když byste je ignorovali, napětí by se jen vystupňovalo a pak už by mohlo být pozdě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažte se odložit důležitý rozhovor, vaše očekávání by se totiž nenaplnila. Očekávat zato můžete nabídku, díky níž zažijete pocit zadostiučinění. Konečně zúročíte dosavadní zkušenosti.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vyrážíte na nákupy, budete mít velkou radost, že pořídíte věc, kterou jste už déle nemohli sehnat. Kupte nějakou drobnost i pro vaši blízkou přítelkyni či přítele a poseďte u něčeho dobrého v restauraci.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste nezaháleli. Víte dobře, co všechno doma stálo, máte se tedy co ohánět. Když do práce zapojíte i rodinu, zvládnete to rychleji. Večer se vyrazte pobavit do společnosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den je přáno tvůrčím aktivitám. Máte plno nápadů, tak byste je měli zrealizovat. Zapojte do těchto činností i své přátele, kteří vás podporují. Večer vyrazte za kulturou, koncert přispěje k dobré náladě.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vás nabádají, abyste bezhlavě neutráceli. Pokud chcete vyrazit někam za nákupy, promyslete si nejprve, co hodláte pořídit. Večer už si naplánujte jen relaxaci, odpočinek a dobrý film.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že je důležité, abyste si udělali takový den, po jakém opravdu toužíte. Kromě povinností si naplánujte relaxační aktivity. Pokud se chcete věnovat sportu, nepřeceňujte své síly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Stále se i doma zaobíráte problémy z práce. Budete muset přehodnotit své priority. Jinak se pak nemůžete divit tomu, že vám blízcí vyčítají, že u vás nejsou na prvním místě. Ať toho jednou nelitujete.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nevěnujte se jen uklízení a domácím povinnostem. Potřebujete dělat něco kreativnějšího a hlavně vyrazit někam mezi lidi. Ohlídejte si ale finance, ať neutratíte více, než si můžete momentálně dovolit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že byste večer nejraději jen relaxovali, ale přátelé vás chtějí vytáhnout ven. Ať už se rozhodnete jakkoli, nakonec budete rádi, ať již za nevšední zážitek, či večer strávený v klidu doma.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste se před nikým nepřetvařovali, i když by to pro vás v dané situaci bylo asi jednodušší. Nepřekračujte hranice, které máte už dávno nastavené, později byste toho litovali.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zalitujete toho, že jste v poslední době upřednostňovali jen práci. Jako bumerang se vám vrátí to, že jste zanedbávali mezilidské vztahy. Dokonce i ti lidé, které jste brali v životě jako jistotu, se na vás vykašlou.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy