Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 28. 8. 2023: Ryby čeká nemilé překvapení, Střelci přehodnotí vztahy

Milostné vzplanutí
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 28. 8. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Užijte si večer v rodinném kruhu. Pracovní záležitosti neřešte, pokud své blízké nechcete naštvat. Vyvarujte se kritiky, rady druhým dávejte pouze v tom případě, že se sami budou ptát.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete očekávat, že se od svých příbuzných dozvíte něco, co vás nemile překvapí. Pamatujte ale na to, že výčitky opravdu nic nevyřeší, raději v klidu proberte všechny možnosti, jak by to šlo napravit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy prozrazují, že je tento den vhodný na to, abyste si se svou rodinou v klidu popovídali o věcech, které vás již delší dobu trápí. Neustálým odkládáním tohoto rozhovoru nic nevyřešíte, ba naopak.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Věnujte se především rodině. Proberte všechno důležité, na co v poslední době nebyl čas. Vyříkejte si nedorozumění, která vám leží na srdci. Máte šanci, že potřebné záležitosti vyřešíte zcela bez konfliktů.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, abyste to nepřeháněli s péčí o své nejbližší. Je sice chvályhodné, že se o ně chcete hezky postarat, ale dávejte si pozor na přehnaný zásah do jejich soukromí.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že jistá záležitost zapříčiní, že se stanete centrem pozornosti svých nejbližších i okolí. Budete nejspíše muset hodně věcí vysvětlovat, ale všichni to naštěstí přijmou s pochopením.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vás nabádají, ať překvapíte své blízké nějakou kulinářskou specialitou. Atmosféra bude příjemná, tak si večer zajděte společně někam za kulturou. Co třeba navštívit koncert, nebo kino?

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Popřemýšlejte o tom, zdali jste v poslední době nezanedbávali svoje přátele. Zorganizujte společné setkání, potřebujete přijít na jiné myšlenky, takto si vyvětráte hlavu a ještě se skvěle pobavíte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že drobné nedorozumění v rodině bude jen přechodné, proto se v tom nijak nešťourejte. Počkejte, až se celá situace uklidní, pak zkuste najít řešení, které bude vyhovovat všem.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že vaše snaha dát veškerá nedorozumění do pořádku se vám vyplatí. Otevřenost a upřímnost vaše vztahy s přáteli jen upevní, společně se tomu všichni zasmějete.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste se pokusili slevit z požadavků na své přátele. Měli byste přehodnotit, jestli vůči nim nejste přehnaně majetničtí. Otevřeně si o tom pohovořte a hledejte nějaký kompromis.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Myslete na to, že neustálý boj mezi tím, že se vám něco nechce a povinnostmi, které máte, vás jen okrádá o čas. Překonejte se, všechno rychle vyřešte a pak už se můžete věnovat pouze zábavě.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy