Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na pondělí 27. 5. 2024: Lvy zaskočí nečekané situace, Panny zažijí dusnou atmosféru

Denní horoskop na pondělí 27. 5. 2024: Lvy zaskočí nečekané situace, Panny zažijí dusnou atmosféru
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 27. 5. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nepředhazujte nikomu, že jste snad dokonalí a bez chyby. Buďte tolerantnější k nedostatkům jiných. Nikdo není neomylný a ten dotyčný moc dobře ví, že udělal chybu, a tak proč mu to stále připomínat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hrozí vám spory v soukromém životě. Neřešte hlavně konflikty v afektu, ať později nemusíte litovat svých vyřčených slov. Běžte se raději projít, případně zkuste kontaktovat přátele, zda mají čas na kafe.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy říkají, že oplýváte sebejistotou a hýříte úsměvy. Snažte se, aby vám to vydrželo co nejdéle. Připravte se na to, že zažijete situaci, kdy se pořádně zapotíte. Žádné obavy, zdárně to vyřešíte.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Udělejte si na své aktivity větší časovou rezervu. Nemělo by vás pak vyvést z míry, pokud by došlo k nečekaným situacím a zpožděním. Tento den se vám bude dařit, budete-li dostatečně rozhodní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Popřemýšlejte, jak můžete lépe skloubit svou práci a osobní život. Máte-li v plánu nové projekty, pomalu se připravte na jejich brzké spuštění. Promluvte si s blízkými o tom, co je trápí.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nemějte obavy více improvizovat a buďte spontánnější. Uvidíte, že vaše okolí to ocení. Využijte vhodnou chvíli na získání osoby, která je vám sympatická. Nestyďte se a projevte své city naplno.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Mohly by vás zaskočit nejrůznější potíže. Začněte nastalé komplikace řešit postupně a nepropadejte hlavně panice. Pokud vám někdo blízký nabídne pomoc, rozhodně ji neodmítejte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čekejte poněkud nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce okolí. Nebude úplně jednoduché, abyste zůstali za všech okolností klidní, ale aspoň se o to snažte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte tendenci vrhat se do všeho po hlavě, aniž byste si promysleli možné následky. Nabídky, které se zdají na první pohled až příliš úžasné, si důkladně prověřte. Pozor, abyste si nezpůsobili problémy.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy přejí plánování budoucnosti i řešení finančních záležitostí. Nemáte sklony zbytečně riskovat, ani nečiníte neuvážené kroky. Pro cokoli se rozhodnete, to bude trvale platit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás varuje, abyste nezapomínali, že i člověk, který se tváří jako nejlepší kamarád, vás může podrazit. Buďte opatrní ve finančních záležitostech, všechno mějte písemně podložené.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop varuje, abyste se vůbec nepouštěli do debat o finančních záležitostech. Nemusí jít přitom o velké investice, ale i o drobné výdaje. Vaše vyjednávací schopnosti nejsou zrovna nejlepší.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy