Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 27. 11. 2023: Lvi by měli dát na intuici, Štíři se dočkají zajímavé nabídky

V práci čeká mnoho povinností
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 27. 11. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Raději se nepouštějte do žádných finančních machinací, mohli byste celkem snadno přijít o peníze. Naslouchejte ostatním a nechte si od nich poradit. Snažte se co nejlépe zužitkovat jejich zkušenosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že můžete získat to, po čem už delší dobu toužíte. Budete-li muset zariskovat, nemějte žádné obavy, je to docela dobrá možnost, jak docílit potřebného respektu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop říká, že se zbytečně trápíte záležitostmi, které nemůžete změnit. Uvědomte si, že konečné rozhodnutí záleží na jiném člověku. Snažte se změnit pohled na danou věc a myslete pozitivně.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Mějte na paměti, že byste se neměli nechat druhými využívat. Je sice šlechetné, že se snažíte ostatním pomáhat, ale měli byste si stanovit nějaké hranice, co si k vám jiní lidé mohou dovolit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zvládnete vyřešit komplikovanou situaci takovým způsobem, že budou zírat všichni okolo, nejen ti, jichž se to týká, můžete být na sebe právem hrdí. Klidně se můžete pochlubit každému na potkání.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy radí, abyste se nesnažili dosáhnout svého za každou cenu. Pokud se vám něco nelíbí, musíte si o tom především promluvit s těmi, jichž se to týká. Rozkazováním respekt nezískáte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte obezřetní a naslouchejte dobře své intuici. Snažte se vyhýbat nebezpečným místům a lidem, jimž se nedá důvěřovat, neboť vás už opakovaně zklamali. Nesvěřujte se nikomu s osobními věcmi.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že se vám do ničeho nechce. O to víc vás zaskočí změny, jimž se nevyhnete. Snažte se to přijmout v klidu a najít na těch nečekaných novinkách něco pozitivního.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud máte v plánu změnit jisté věci, všechno si pořádně promyslete a pokuste se sehnat veškeré dostupné informace. Počítejte s tím, že jednoduché to nebude, ovšem námaha se vám vyplatí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy prozrazují, že vás překvapí nabídka pomoci od někoho, kdo na vás moc vstřícně nepůsobil. Jiný pohled na danou situaci vám ale přijde více než vhod, abyste se mohli posunout zase někam dál.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Uvědomte si, že vaši blízcí se o vás tolik zajímají proto, že jim na vás záleží. Neohrnujte nos nad jejich péčí, protože až budete jejich pomoc zase potřebovat vy, mohli byste na potíže zůstat sami.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop nabádá, abyste nesváděli osobní problémy na lidi, kteří s tím nemají nic společného. Napětí by se jen vystupňovalo a konflikt byste neodvrátili. Zkuste se nad některé věci raději povznést.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy