Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pondělí 26. 2. 2024: Ryby čekají hádky, Raky nepochopení

Partnerská rozepře
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 26. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, ať využijete veškerou svoji kreativitu, byla by škoda jen tak zahálet. Domácí povinnosti berte skutečně vážně, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům. Je třeba splnit, co jste rodině slíbili.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste zapracovali na zlepšení vztahů s lidmi, se kterými máte rozepře. Úkoly, které jste si naplánovali, neodsouvejte na později, ani kdybyste měli pocit, že vám docházejí síly.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bude se vám dařit především v kreativních činnostech. Zkuste si naplánovat, čeho byste rádi dosáhli ve studiu nebo v práci. Odpoledne bude přát nakupování a večer schůzkám s přáteli.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Buďte opatrnější při komunikaci s druhými. Dvakrát si rozmyslete, komu se svěřujete, zdali opravdu můžete dané osobě důvěřovat. Připravte se na manipulaci a sklon ostatních k nečestnostem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, ať se zamyslíte nad tím, zdali poslední dobou nezanedbáváte své přátele, oni to tak totiž vidí. Naplánujte tedy společnou akci, vždyť už se stejně potřebujete odreagovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neočekávejte, že všechny vaše nápady budou přijaty s pochopením. Nevzdávejte to ale, musíte to ještě trochu dopilovat. Zbytečně se nedohadujte, vše by se tím jen zkomplikovalo.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste neuspěchali své rozhodnutí, mohli byste někomu nechtěně ublížit. Sežeňte si nejprve veškeré dostupné informace, až pak jednejte. Večer přeje kulturním zážitkům.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, ať už přestanete omlouvat lidi, co mají tendenci vám jen škodit a srážejí vás stále dolů. Nejspíš je vytáčíte svým neustálým úsměvem, ale takoví jedinci za ohleduplnost vážně nestojí.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy prozrazují, že se vám bude dařit v obchodních záležitostech. Zkuste popřemýšlet, čeho byste rádi dosáhli po pracovní stránce v budoucnu. Odpoledne přeje nakupování a večer schůzkám s přáteli.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Začněte si pomalu chystat nové projekty. Co se týká nápadů, tentokrát si můžete dovolit popustit uzdu své fantazii, ale základy by se měly opírat o realitu. Předně ale dokončete veškeré stávající závazky.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V tento den byste měli být více neústupní. Jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují poněkud aktivnější a tvrdší přístup. Zapracujte na tom.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, ať využijete veškerou svoji kreativitu. Byla by škoda jen tak zahálet. Domácí povinnosti berte opravdu vážně, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům. Je třeba splnit, co jste blízkým slíbili.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy