Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na pondělí 24. 6. 2024: Berani budou řešit nepříjemné záležitosti, Váhám se bude dařit

žena, úsměv, léto, horoskop
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 24. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Až budete mít hotové všechny povinnosti, uskutečněte dlouho odkládané setkání s přáteli. Máte opravdu co dohánět, konverzace s nimi vám prospěje, o zábavu nouze nebude. Večer se může protáhnout.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vám radí zavolat přátelům a snažit se jim pozorně naslouchat. Můžete je překvapit a vyrazit za nimi na návštěvu. Nenechte si zkazit náladu od negativně smýšlejících lidí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete muset řešit nepříjemné záležitosti a problémy se na vás budou valit ze všech stran. Nepanikařte a dejte si záležet na perfektní organizaci, ať se v tom ještě víc nezamotáte.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop nabádá, abyste neutráceli peníze za věci, které tak nutně nepotřebujete. Měli byste spořit a dělat si rezervy. Ve finančních záležitostech se řiďte zdravým rozumem, tady city nemají místo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den se přesvědčíte o tom, jak umějí být někteří lidé nediskrétní. Jestliže zjistíte, že vás někdo podrazil, otevřeně se ho na to zeptejte, aby neměl žádný čas připravit si další výmluvy.

Doporučené video: Tři znamení, která nostalgicky vzpomínají na své ex


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zamyslete se nad tím, zda nepromrháváte šance, které se vám v poslední době nabízely. Ještě není pozdě chytit příležitost za pačesy. V partnerském životě se vám příliš nedaří, ale to se brzy změní.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Bude zapotřebí, abyste v jisté situaci zachovali chladnou hlavu. Nepodléhejte stresu a emocím, spolehněte se na svůj rozum. Řešení pak najdete rychle a všechno dobře dopadne.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dozvíte se informace, na které jste už nějaký čas čekali. Nevytahujte se a před nikým se nepředvádějte. Neměli byste připustit, aby závist pokazila vaše bezkonfliktní vztahy s druhými lidmi.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Bude se vám dařit při vyjednávání. Prosadíte všechno, co budete potřebovat. Jen to ale včas se svým protějškem pořádně proberte, ať víte, jakou má na danou věc názor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Použijete svůj přirozený smysl, jak zachovat klid a rozvahu při řešení dramatických situací, a před ostatními se díky tomu blýsknete jako už dlouho ne. Stanete se pro ně hrdinou, což už by stálo za malou oslavu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Všechny své denní povinnosti byste měli hravě zvládnout. Neodkládejte nic na někdy jindy. Naopak začněte resty postupně vyřizovat. Čím rychleji to vyřešíte, tím dříve můžete vyrazit za zábavou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop radí, ať využijete veškeré informace, které se k vám dostanou. Až pak se definitivně rozhodněte, zda učiníte krok vpřed, nebo zařadíte zpátečku. Zdrženlivost není vždy jen na škodu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy