Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pondělí 20. 5. 2024: Býci vidí černobíle, Váhy řeší staré křivdy

„Páry v úspěšných vztazích dělají při řešení problémů aktivnější rozhodnutí, aby neponechaly žádný záznam křivd,“ vysvětluje doktor Walfish.
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 20. 5. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Potřebujete si utřídit myšlenky. Jestli vás v poslední době něco zklamalo, nejspíš to byla vaše chyba, ale vy pořád hledáte viníka někde jinde. Pokud si to nepřiznáte, bude vás to trápit i nadále.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Podle horoskopu byste neměli činit žádná zásadní rozhodnutí, nechte raději věcem volný průběh. Teprve čas ukáže, co je pro vás v záležitostech, které nyní tak řešíte a emočně prožíváte, to úplně nejlepší.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Horoskop vám radí, ať se vyhnete veškerým důležitým rozhodnutím. Máte tendenci nechat se ovlivnit ostatními lidmi. Opatrně jednejte především ohledně finančních záležitostí.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte tendenci všechno vidět černobíle. Nechcete přijmout žádné, ač pro vás pozitivní, změny. Úplně si vystačíte sami. Nemáte ani snahu činit kompromisy, za každou cenu chcete prosadit to, co si přejete.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte v plánu prosadit něco důležitého, držte se však při zemi. Musíte nejprve přesvědčit své okolí, že to máte promyšlené. Snažte se o problémech diskutovat a mít připravené pádné argumenty.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tento den přeje zábavě a aktivitám všeho druhu. Jestli máte chuť sportovat nebo zažít adrenalinové dobrodružství, tak si to pořádně vychutnejte. Nezapomeňte do těchto činností zapojit své blízké.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Podle horoskopu byste se měli více věnovat svým nejbližším. Upevňujte rodinné vztahy a tradice. Dětem povyprávějte historky z dětství a zavzpomínejte na ty, kteří už s námi nejsou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dopřejte si nějaký kulturní zážitek. Těšit se můžete na seznámení s inspirativními lidmi. Nenechte si nikým pokazit dobrou náladu. Počítejte s tím, že vaši příbuzní vám budou chtít mluvit do života.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Podle horoskopu dostanete šanci, abyste napravili dávné křivdy a vyjasnili si nedorozumění s někým, na kom vám stále záleží. Je čas odhodit hrdost stranou a jaksepatří se omluvit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Čeká vás pohodový den. Přichází ta nejlepší doba pro setkání s přáteli, můžete je pozvat třeba k vám domů na něco dobrého. Ale ta vaše hlava rozpustilá! Nezapomněli jste koupit vše potřebné?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tento den je vhodný pro plánování budoucnosti i řešení finančních záležitostí. Nemáte tendenci zbytečně riskovat ani podnikat neuvážené kroky. Pro cokoliv se rozhodnete, to bude také trvale platit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dostanete šanci předvést to, co ve vás dřímá. Sebevědomí ani zkušenosti vám nechybí, předveďte své organizační a vůdčí schopnosti. Hlavně se držte svého výtečně připraveného plánu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy