Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na pondělí 2. 10. 2023: Býci budou oplývat energií, Váhy čeká náročný den

Láska číhá všude. Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 2. 10. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Naplňte plány, o nichž jste v poslední době přemýšleli. Energie máte dostatek, a tak se ničeho nebojte. Nesmíte jen podléhat pesimismu, protože jen s pozitivním přístupem máte šanci, že také uspějete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás pobízí, ať nikomu nedovolíte, aby vás peskoval, že něčemu nerozumíte, když je tomu právě naopak. Udělejte maximum pro to, ať to předvedete a všem kritikům zavřete ústa.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že máte zvýšenou schopnost empatie, takže na vás mohou o to více doléhat nálady ostatních. Snažte se tomu tolik nepodléhat, pohybujte se raději v přátelsky naladěné společnosti.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Oplýváte energií a sebejistotou. Snažte se, aby vám to vydrželo co nejdéle. Připravte se na to, že zažijete kuriózní situaci a pořádně se zapotíte. Avšak žádné obavy, celé to zdárně vyřešíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den je vhodný k tomu, abyste se přiznali k věci, která vás trápí a nejste na ni zrovna pyšní. Jednoduché to pochopitelně nebude, ale žádný velký postih by vám hrozit neměl. Naopak, vaše upřímnost bude oceněna.

Doporučené video: 3 znamení, která dobře hospodaří s penězi

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že nastal vhodný čas, abyste využili nabídky, kterou vám nedávno poskytla jistá osoba. Není na co dál čekat, je nezbytné si přiznat, že sami to nemáte šanci zvládnout.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čeká vás příjemný den, jen si pro jistotu pohlídejte závistivce ve svém okolí. Nikdy totiž nevíte, co mají zrovna v plánu, a tak abyste v rozhodující chvíli nezůstali zaskočeni, co na vás zase vymysleli.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy prozrazují, že den přeje plánování budoucnosti a finančním záležitostem. Nemáte sklony přehnaně riskovat ani podnikat neuvážené kroky. Pro cokoli se rozhodnete, to bude také trvale platit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na to, že vás čeká náročný a k tomu poučný den. Informace, které získáte, nejprve pořádně prověřte. Zaměřte se na detaily, které vám dosud unikaly, rozřešení už máte na dosah.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste nezapomínali, že povinnosti za vás nikdo neudělá. Když budete všechno neustále odkládat, mohlo by vám to brzy přerůst přes hlavu. Tak už se na to konečně vrhněte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den budete nějací nesoustředění. Pokud nerozumíte tomu, co se po vás chce, jednoduše se znovu zeptejte. Pečlivě si naplánujte věci tak, abyste to zvládli. Vyrazte za relaxací, ať se odreagujete.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vám radí, abyste se pořádně soustředili a vyrazili kupředu za svými touhami. Držení se stranou už bylo dost, úspěch si rozhodně zasloužíte, jen vás brzdí zbytečné obavy a pochybnosti.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy