Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pondělí 19. 2. 2024: Lvi se dočkají zásadní zprávy, Štíři budou v pokušení

Jak se nechat rozmazlovat
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 19. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop připomíná, abyste zavzpomínali na lidi, kteří vám v minulosti pomohli a vysekali vás z problémů. Pokuste se zjistit, jestli nepotřebují nějak pomoci a vy jejich starosti nepřehlížíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop nabádá, abyste vůči svým blízkým byli otevřenější, zaslouží si znát pravdu. Vždyť vaše okolí už ani pomalu neví, co si má o vašem chování z poslední doby myslet.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že budete zápolit s vlastní neústupností i v případě, že se zmýlíte. Hlavně byste neměli až příliš řešit pracovní záležitosti, nechcete-li, aby vaši nejbližší kvůli vám byli zklamaní.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop nabádá, že pokud se do něčeho pustíte, abyste se to snažili dokončit. Přiznejte si, co všechno jste v poslední době začali a zase odložili. Pak se nedivte, že úspěch mají jiní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Velice vás překvapí stanovisko jedné osoby ve vašem okolí. Konečně budete vědět, na čem vlastně jste. Až se pak uklidníte, budete si říkat, že je vlastně škoda, že se ten dotyčný člověk neodkopal dřív.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se tvůrčím činnostem. K ostatním lidem se chovejte diplomaticky a díky ohleduplnému jednání se vám podaří prosadit všechno, co budete potřebovat. S agresivním přístupem byste nepochodili.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Podle horoskopu se dočkáte zpráv, na které už delší čas čekáte. Pokud v oblasti nových projektů nedopadne všechno přesně tak, jak jste si přáli, nepropadejte přehnaným emocím, všechno má svůj význam a smysl.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Možná se o vás pokouší posmutnělá nálada. Nepodléhejte tomu a zkuste najít nějaký způsob, jak se rozveselit. Hlavně byste neměli být sami. Zavolejte někomu z blízkých přátel a něco společně podnikněte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hoříte nedočkavostí, že je před vámi pěkný den. Přibrzděte a zkontrolujte, zda máte všechno hotovo. Existují problémy, které když nevyřešíte teď, pak budete mít dlouho o zábavu postaráno.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud vás bude někdo svádět k nečestným praktikám, důrazně ho odmítněte. Nedělejte kolem toho žádné scény. Měl by však pochopit, že tudy cesta nepovede.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy radí, ať se nenecháte nikým a ničím ovlivňovat. Vyslovte nahlas své názory, aby bylo každému jasné, jak to myslíte, jinak to nikdo nepochopí. Mluvte v klidu, křikem nic nezmůžete.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se co nejvíce soustředit a jít kupředu za svými cíli. Držení se stranou už bylo dost, zasloužíte si mnohem více, jen vás brzdí strach. Dejte přednost tomu, co je ve vašem zájmu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy