Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pondělí 18. 9. 2023: Ryby zavalí hromada povinností, Býkům otráví den pomluvy

Pomluvy můžou pěkně potrápit.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 18. 9. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste pamatovali na své zdraví. Zajděte na preventivní prohlídku, zejména pokud se chystáte na zahraniční dovolenou. Čekejte zprávy od někoho, o kom jste dlouho neslyšeli.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Připravte se na to, že vás sice čeká hromada povinností, ale našlápnuto máte dobře, a tak by vás úspěchy minout neměly. Nezdržujte se řešením malicherných hloupostí, jen by vám to zkazilo náladu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop radí, abyste se spoléhali hlavně na sebe. Mějte emoce pod kontrolou a nenechte si zkazit náladu od někoho, kdo vám něco slíbil, ale nedodržel to. Věnujte se fyzickým aktivitám, sportujte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte pozor na pomluvy, které se kolem vás začínají šířit. Nedovolte, aby závist narušila vaše dosud bezproblémové vztahy s druhými lidmi. Neměli byste se tím trápit, rázně to však utněte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy nabádají, abyste druhým lidem neslibovali nic, co nezvládnete splnit. Neplánujte si přesný program, vaši nejbližší mají zcela jiné plány. Měli byste se jim přizpůsobit, litovat toho určitě nebudete.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na příjemná setkání s přáteli. Dozvíte se informace, na které jste už nějakou dobu čekali. Snažte se však zatím udržet tajemství ohledně toho, co uslyšíte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte pohodovou atmosféru. Vyrazte se svými blízkými na výlet po krásách naší země. Nemusíte jezdit nikam daleko, stačí se porozhlédnout v okolí. Nepředvádějte se před nikým, "nemachrujte".

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den přeje společenským setkáním. Vyrazte odpoledne na nějakou zajímavou akci ve vašem blízkém okolí. Vezměte s sebou i své přátele, na něž vám v poslední době nezbýval čas.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, ať se při rozhovoru s někým, kdo se vám rozhodl udělovat rady do života, držíte více zpátky, raději to vůbec nekomentujte. Mějte na paměti, že dotyčný člověk to s vámi myslí dobře.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že komunikace nebude vaší silnou stránkou, snažte se proto lépe ovládat a krotit ve výrazech. Nemusíte přece na ostatní lidi hned útočit, když nemají na nějakou věc stejný názor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vás upozorňují, že nálada bude doma jako na houpačce. Je to na vás, pokuste se nastolit pohodovou atmosféru. Vytáhněte své blízké někam do přírody, příjemnější myšlenky se dostaví snáze.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop říká, že byste se měli věnovat zejména rodině. Snažte se vyhnout konfliktním tématům a nikoho z blízkých nepoučujte. Vyrazit můžete na zajímavý výlet nebo za kulturou.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy