Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na pondělí 17. 6. 2024: Raci musí být ve střehu, Váhy čeká lapálie

Pokud vidíte, že vás kolega má problémy, nabídněte mu pomoc.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 17. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili udržet emoce pod kontrolou. Pamatujte na to, že když budete vysílat do okolí negativní energii a chovat vůči někomu zášť, vrátí se vám to a ještě s větší intenzitou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pamatujte na to, že štěstí přeje připraveným, ve vašem případě i odvážným. Nenechejte se ničím zaskočit, můžete se dočkat nejrůznějších náhod a překvapujících setkání, především na cestách.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tento den byste si měli ujasnit priority, které záležitosti mají přednost, co může ještě počkat a co lze odložit na jindy. Ani doma se nevyhnete povinnostem. Sami dobře víte, co jste blízkým slíbili a jaké máte resty.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Až splníte své povinnosti, bude den přát přátelským schůzkám a zábavě všeho druhu. Smějte se, oslavujte, tančete a užívejte si všech krás života. Rozhodně nevyvolávejte žádné spory.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Čekejte příležitost, kdy budete moci konečně ukázat to, co ve vás dřímá. Předveďte zkrátka své schopnosti a pochvala vás nemine. Držte se svého pečlivě připraveného plánu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pociťujete sice klid a spokojenost, ale buďte raději neustále ve střehu. Někdy totiž přijde rána ze strany, odkud byste to nečekali. Po finanční stránce jste naštěstí v pohodě, takže si můžete vyhodit z kopýtka.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte chuť pořádně si odpočinout a dělat jen to, co vás baví. Zaměřte se na osobní život a dejte najevo svým blízkým, že je máte rádi. Pobyt v přírodě vám prospěje, co třeba vyrazit na delší túru?

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nenechte si tento den zkazit náladu od negativně smýšlejících osob, raději se jim rovnou vyhněte. Udělejte si radost něčím, co jste si dlouho odříkali. Zasloužíte si to. A nedělejte si výčitky.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Řítí se na vás nečekaná lapálie. Pokud se nezapletete do intrik a zákulisních bojů, ale budete hrát s otevřenými kartami, ustojíte vše s přehledem a stoupnete v očích ostatních. Doma ale bude klid.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Naplánujte si na tento den čas pro děti a připravte jim nějaký zábavný program. Vymyslete vícero variant a nechejte je vybrat, co je nadchne nejvíce. Cukrárna by však chybět neměla.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste mysleli na ostatní lidi. Naslouchejte jim, spolupracujte s nimi a pomáhejte těm, co to potřebují. Zapojujte se do zajímavých diskuzí a buďte otevřenější k jiným názorům.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dejte si pozor na utrácení za zbytečnosti, raději začněte pamatovat na zadní kolečka. Neporušujte dohodnutá pravidla, pokud tedy nechcete svůj počin vysvětlovat lidem, na nichž vám velice záleží.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy