Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí 15. 4. 2024: Štíři si musí dát pozor na jazyk, Váhám mohou uškodit zbrklá rozhodnutí

Denní horoskop na pondělí 15. 4. 2024: Štíři si musí dát pozor na jazyk, Váhám mohou uškodit zbrklá rozhodnutí
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 15. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud máte pocit, že zadané úkoly jsou nad vaše síly, určitě byste měli otevřeně požádat někoho ve svém okolí o pomoc. Sami jste danou osobu mnohokrát podrželi, nyní nastal čas, aby vám to bez řečí oplatila.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že pociťujete nervozitu. Pokuste se raději relaxovat, hlavně se nepouštějte do náročnějších činností. Při výměně názorů se držte více zpátky, ve vzduchu visí hádky.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den se vám bude dařit v tvůrčích činnostech a ve studiu. Buďte otevření k názorům druhých lidí. Jejich zkušenosti pro vás budou velice inspirativní, proto jim bedlivě naslouchejte a učte se.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy prozrazují, že máte výbornou náladu a jste plni humoru. Pozor si dejte na svou bezstarostnost, která by mohla hraničit s nezodpovědností. Večer bude přát společenskému životu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čekejte návštěvu svých přátel. Během příjemného posezení se rozvine vášnivá diskuze, při níž byste ale neměli tvrdohlavě trvat na svém stanovisku. Urazili byste někoho, jehož pomoc se vám bude brzy hodit.

Doporučené video: Tři znamení, která se vyhýbají bílým plášťům

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Potřebujete si utřídit myšlenky. Jestliže jste z něčeho zklamaní, zamyslete se nad tím, zda jste na konečném výsledku neměli nějaký podíl. Nepomůže vám, když budete hledat chybu všude jinde, jen ne u sebe.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pracujte na zvyšování svého sebevědomí. Prosazujte se. A klidně byste si mohli vsadit. Večer si dopřejte kvalitní a chutné víno. Můžete také vyrazit do kina, uvidíte, že rychle zapomenete na problémy.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Připravte se na to, že se nevyhnete nedorozumění v rodině. Pokud udržíte nervy na uzdě, obejde se to bez většího humbuku. Když budete pociťovat únavu, v klidu si odpočiňte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dávejte si pozor na zbrklá rozhodnutí a zbytečně neriskujte. Máte tendenci předvádět se před ostatními a mohli byste na to doplatit. Při vleklém debatování o důležité věci se snažte dosáhnout kompromisu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud vás čeká důležitý soukromý rozhovor, zabraňte tomu, aby se odehrál ve vypjaté situaci. Ani netušíte, jak by zbytečná eskalace emocí mohla nahrát do karet někomu, komu o vaše dobro zas tak nejde.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den je vhodný k tomu, abyste se snažili prosadit své plány, o nichž už delší čas uvažujete. Nechcete přece vším tím oddalováním propásnout jedinečnou šanci, které by se navíc mohl rychle chopit někdo jiný.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vrhněte se do úklidových aktivit, zapojte i ostatní členy rodiny. Až bude hotovo, dopřejte si za odměnu nějakou dobrotu z cukrárny. Případně můžete zajít do kina.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy