Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Vodnářům bude lhát blízký člověk, Štíři pomluví kolegu

žena, pár, muž, láska
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily s koncem pracovního týdne a co vás dnes rozhodně nemine. Horoskop na pátek 12. 11. 2021 je tady!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nenechte se dnes utáhnout na vařené nudli! Dobře poznáte, když vám bude někdo lhát, a rozhodně to nenecháte jen tak. Časem byste litovali, že jste se neozvali. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nenechte nikoho, aby vám dával rady do života. To, co je pro vás nejlepší, poznáte dobře i sami. V lásce pozor na lháře, lehce se dnes spálíte. V galerii najdete, co vás naopak potěší.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud pracujete z domova ve dvou, zřejmě vás dnes bude každé vyrušení přivádět k šílenství. Zkuste přece jen nechat starosti za hlavou a pátek zakončit s čistou hlavou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Velký úklid by vaší domácnosti přišel vhod. Čistý prostor bude balzámem pro vaši duši, i na práci vám půjde se soustředit mnohem lépe. Věnujte tomu svůj volný čas dnes i o víkendu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste ubrat v množství kávy, kterou denně vypijete. Raději zapracujte na své přirozené energii a soustřeďte se na stravu a pohyb. V práci si lépe organizujte úkoly. V galerii najdete váš tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Naučte se trávit čas i o samotě. Poví vám to hodně o vás samotných, i úkoly vám půjdou lépe od ruky. Potřebujete opět uvěřit svým schopnostem. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jednejte s lidmi v práci na rovinu. Pokud se pokusíte zatajit informace, může vás to přijít pěkně draho. V partnerském vztahu si udělejte hezký večer, uvařte si něco dobrého a věnujte se svému partnerovi. V galerii najdete, co vás dnes skutečně potěší!


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte dnes čestní, dovede vás to daleko. V práci se vám povede dobře, doma to však tak růžové nebude. Naopak můžete prožít velké zklamání. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nevnucujte nikomu svůj názor, nebude o něj stát. Pokud čelíte v partnerství dlouhodobému konfliktu, dnes by se mohlo konečně vše obrátit k lepšímu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše námitky na nedostatečnou práci kolegy by se vám mohly pořádně vymstít. Starejte se dnes o svou práci a kritizování ostatních nechte na manažerech. V galerii najdete váš tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vašemu partnerovi by dnes mohla dojít trpělivost s tím, jak ho dáváte na druhou kolej. Pokud si nezačnete vážit svého času, ztratíte lidi kolem sebe. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes pomůžete tomu, kdo vás o pomoc požádá. Dejte si však pozor. Někdo vás bude pokoušet a vaší dobroty se bude snažit zneužít. Pečlivě tak važte, kdo vám za to stojí, a rozlišujte, kdo je pro vás přítelem. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články