Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pátek: Vodnáři zažijí romantický večer, Blížence zahltí práce

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu nový měsíc! Červenec s sebou přinese mnoho velkých příležitostí, které váš život posunou zase dál. Co čeká v pátek 1. 7. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

S partnerem zažijete nádherný večer! Taková romantika se u vás doma už dlouho nekonala. V práci by vás měla čekat finanční odměna, ve kterou už jste ani nedoufali. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se říct svým blízkým o pomoc, budou vám nápomocní. Občas se snažíte zbytečně všechno zvládnout jen sami a zapomínáte, že máte kolem sebe schopné přátele. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud doma něco nezvládáte, nezdráhejte si zaplatit pomoc. Není to žádná ostuda a vy budete v daleko větší psychické pohodě, než když se snažíte vše zvládnout sami. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nenechte se od druhých využívat, stůjte si pevně za svým. Mluvte s lidmi kolem vás na rovinu, ačkoliv si možná teď nedokážete představit, co bude dál, když to uděláte. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Práce budete mít až nad hlavu! A to, ačkoliv je pátek. Se začátkem měsíce zkuste trochu zpomalit a nedejte zlým jazykům šanci. Vy to dokážete! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dnes vás mohou sousedé vytáčet doběla. Hluk, který vytváří, vám překáží v práci, kterou vykonáváte občas z domova. Zkuste si nimi rozumně promluvit, odstěhovat se teď určitě nemůžete. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je vhodný čas na pořízení zvířete, o kterém vám děti pořád tak básní! S koncem školního roku by si to za svoji dřinu opravdu zasloužily. Uvidíte, že vás nový člen domácnosti nadchne také! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čas strávený s rodinou vás nadchne, můžete očekávat, že se konečně sblížíte. Zkuste si jen tak povídat, obyčejně, o čemkoliv. Bude to příjemná změna oproti neustálým výčitkám. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dejte si pozor na své zdraví. Dlouhodobá stresová zátěž by mohla vyústit ve vážné zdravotní problémy, které jen tak nerozchodíte. Važte si svého těla, jiné nedostanete. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste věnovat více času péči o sebe a svůj vzhled. Možná se potom i vy budete cítit mnohem lépe, když trochu podpoříte svou sebelásku a hrdost! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš partner je občas až překvapený z chování, které vůči němu máte. Zkuste více komunikovat o svých pocitech, ať vás druzí mohou vůbec pochopit. Takhle jsou to jen domněnky, které dělají velké zle. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše práce bude dnes oceněna! Cokoliv jste chtěli dokázat, vám teď hvězdy posílají jako požehnání pro další dny. Všichni andělé, které ve svém životě máte, vás dobře vedou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy