Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pátek: Vodnáři zažijí dokonalé štěstí, Býky čeká pravá láska

Horoskop na dnešní den pátek 9. července: Vodnáři zažijí dokonalé štěstí, Býky čeká pravá láska
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V pátek nám to přímo hýří pozitivní energií! Čeká nás štěstí, láska, pracovní úspěchy i nové nabídky. Není znamení zvěrokruhu, které by se nemělo na co těšit. Pojďte se podívat, co čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Udržte si motivaci, Vesmír na vás myslí, Vodnáři! Už brzy se vše v dobré obrátí a vy pocítíte, jak vypadá dokonalé štěstí. V galerii najdete, na co dalšího se dnes můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vzdálili jste se svým přátelům. Pokud nezakročíte, vaše cesty se nadobro rozejdou. V rodině si dnes dejte pozor na konflikt. Na povrch by mohl vyvstat dlouhodobý problém. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mějte ze života respekt, ale přestaňte se ho bát. Nikdy vám Vesmír nepošle do cesty nic, co byste nebyli schopní zvládnout. Máte v sobě sílu, o které ani netušíte. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud momentálně prožíváte novou lásku, vychutnejte si ji naplno! A jestli je to pro vás skutečně tak důležité, jak dáváte najevo, udělejte maximum, aby to vydrželo. V galerii najdete, co si pro vás hvězdy připravily.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci vás čeká náročný den, nic nepůjde podle vašeho plánu. Nemusíte každého zachraňovat, starejte se dnes hlavně o své záležitosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vašim největším dnešním problémem budou peníze. V minulosti jste k nim přistupovali bezmyšlenkovitě a nyní se vám to vrací. Najděte si přivýdělek. V galerii najdete, co vás potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Být vděčný někomu, kdo pro vás mnoho udělal, je jedna věc. Ale neznamená to, že už nikdy nesmíte mít názor na to, pokud se podle vás tento člověk chová špatně. Myslete na to! V galerii najdete páteční tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes absolutně nezvládnete svůj vztek, který jste si uvnitř sebe nahromadili. Je to důsledek toho, že nejste upřímní a raději mlčíte. Řekněte svůj názor! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V práci jednejte upřímně, abyste vyřešili situaci, která vás dnes zastihne. Pokud se budete snažit cokoliv zamést pod koberec, nevyplatí se vám to. V galerii najdete, co dalšího vás dnes nemine.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rada pro dnešek je poměrně stručná – s nikým se nehádejte! Nedopadlo by to dobře, a i vy sami byste byli překvapeni, co vše z toho nakonec vznikne. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, prokažte svému partnerovi více pochopení a starejte se o něj. Zvykli jste si, že vždy vše zvládne, ale nikdo není robot. Vaši pomoc ocení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nová pracovní nabídka je na obzoru! Pokud jste vyslali do Vesmíru prosbu o zlepšení své finanční situace, dnes vás konečně vyslyší. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy