Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek: Vodnáři se vymaní z problémů, Střelcům přeje štěstí

Horoskop na dnešní den pátek 16. července: Střelcům přeje štěstí
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přichází poslední pracovní den týdne a s ním i tradiční páteční horoskop. Podívejte se, co si pro vás dnes hvězdy přichystaly a s čím už můžete dopředu počítat, že vás rozhodně nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vypadá to, že jste konečně vymysleli, jak se dostat ze situace, ve které se nacházíte. Nebojte se být za to na sebe pyšní, zasloužíte si to. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud máte v úmyslu letos cestovat, dnes byste měli své plány konečně dotáhnout. Klidně si vše zkontrolujte dvakrát, že je vše skutečně tak, jak má být. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věřte ve vaše sny a cíle, pak se vám také splní. Dnes v práci zažijete situaci, která vás donutí pochybovat. Ale ještě není nic ztraceno! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vypadá to, že dnes vás bude štvát úplně všechno. I zdánlivé maličkosti, které byste dřív přešli s úsměvem, budou dnes zárodkem problému. Ale nebojte, je to jen den. V galerii najdete, kdy vám bude opět lépe.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Váš vztah pro vás bude důležitější více než kdy dřív. Soustřeďte se na to, abyste lidem kolem sebe skutečně dávali najevo, jak důležití pro vás jsou. V galerii najdete páteční tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rakům hrozí dnes konflikt! Pozor si dejte zejména na kolegy, u kterých byste mohli pocítit závist a nepřejícnost. Pokud jim vysvětlíte, jak se věci mají, dopadne to dobře. V galerii se podívejte, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům hrozí partnerské rozepře. Již dlouho v sobě potlačujete to, co vás skutečně trápí, a nemluvíte o tom na rovinu. Komunikace je však základ dobrého vztahu. V galerii najdete, co vám pomůže.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Změna pracovního prostředí je u vás víc než nutná! Ocení to zejména ti z vás, kteří pracují už dlouho z domova. Zajděte si do kavárny a pracujte chvíli tam. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nikomu dnes nerozdávejte nevyžádané rady, lidé to nebudou chtít slyšet. Určitě to myslíte dobře a máte i skvělé postřehy, ale zkrátka… Nechte si je pro sebe. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Otevřít staré rány nikdy nebývá lehká záležitost. Může to být však jediná cesta k uzdravení. Dejte si prostor načerpat novou energii. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům dnes štěstí přeje! Pokud uvažujete o velkém životním kroku, dnes je vhodný čas být v tomto směru opravdu aktivní. Čas ukáže, že to bylo správně. Dnešní tip najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi dnes budou trochu rozpolcení. Na jedné straně byste se do toho chtěli opravdu opřít, ale energie chybí. Dovolte si odpočívat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy