Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Vodnáři dostanou strach, Býci se budou hádat

Zdroj: Astrohled
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 10. 9. 2021. Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co vás určitě nenechá v klidu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se, vždy se v životě vše poskládá tak, jak věci být mají. Nepřestávejte na nich usilovně pracovat, zároveň se na nic neupínejte. Pocity vám napoví. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes budete mít ideální náladu a dokončíte vše, co si zamanete. Dejte si pozor, ať nenarušíte důvěrný vztah, který jste si nedávno začali. Hořce byste litovali. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Velké věci mají k sobě občas složitou cestu. Nevzdávejte se po prvním neúspěchu. Jednou budete rádi, že jste se nepřestali snažit. V galerii najdete, na co byste se dnes měli zaměřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes budete velmi emotivní. Jakákoliv maličkost vás dostane do kolen, nedá se tak úplně říct, že byste jednali racionálně. Pozor na hádku s partnerem. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Čeká vás důležitá obchodní schůzka. Nezadaným Blížencům by takové setkání mohlo přinést do života velmi zajímavý kontakt. Vyvarujte se, aby vás dnes rozhodily malichernosti. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Naplánujte si dnes s partnerem romantický podvečerní výlet. Chybí vám společně strávený kvalitní čas. Poslední dobou se doma jen míjíte. V galerii najdete váš tip na dnešek.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udělejte si dnes čas na úklid domácnosti. Nahromadil se vám zbytečný nepořádek, který vás rozptyluje od vnitřního klidu. V rodině hrozí dlouhodobý konflikt. V galerii najdete, před čím vás hvězdy varují.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Snažíte se slepit vztah, který už dávno shořel na popel. Zamyslete se nad tím, jestli je vám partner skutečně oporou, nebo je čas se odstěhovat. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete roztěkaní a zapomenete na důležitý úkol. Dejte si prostor trochu vydechnout, meditujte a vizualizujte své cíle. Potřebujete sami sebe trochu usměrnit. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Samota vám dnes rozhodně svědčit nebude. Změňte také svůj postoj k finančním záležitostem. Pokud půjdete životem jako chudák, skončíte jako chudák. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebrečte dnes nad rozlitým mlékem. Pracujte s tím, co máte. V poslední době si jen stěžujete, co vše je špatně, a zapomínáte žít. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vypadá to, že v oblasti práce jste trochu ztracení. Zkuste si vzpomenout, co vás bavilo jako malé, co vám dělalo radost. Mohlo by vám to mnohé napovědět. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Související články

Další články