Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pátek: Vodnáře čeká zkouška sebedůvěry, Ryby potřebují najít směr

Horoskop na dnešní den pátek 9. dubna: Ryby potřebují najít směr
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Kdo bude v pátek fňukat, kdo bude rozdávat nevyžádané rady a kdo bude mít plnou hlavu nemovitostí? V pátek nás čeká varování před karmou, výzva k odvaze a zdržení se veškeré arogance. Co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přichystaly, na to se s námi teď podívejte.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste se zmátořit a začít zase normálně fungovat. Jedna z největších zkoušek sebedůvěry je chvíle, kdy se nám vůbec nic nedaří. Pusťte se do nových věcí s chutí a elánem. Uvidíte, že vám půjdou od ruky lépe, než jste předpokládali, a budou se dít velké věci. V galerii najdete tip na pátek!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Život máte jen jeden. Pokud potřebujete změnit směr, změňte ho. Pokud potřebujete změnit práci, mějte k tomu odvahu. Pokud se bojíte oslovit tajnou lásku, udělejte to. Budete litovat jen toho, co jste nezkusili. Škoda promarněných příležitostí, co myslíte? V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vy máte dnes náladu jak venku měnící se počasí. Jednou bod mrazu a podruhé slunečno. Zkuste do svých aktivit zařadit procházku na čerstvém vzduchu. Bude to mít blahodárný vliv na vaši psychiku, a ještě se rozhýbete. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost!

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Je to jednoduché. Buď můžete ve svém životě neustále fňukat, že se vám nedaří, nebo můžete zvednout zadek a začít konečně už něco dělat. Všem těm lidem kolem vás se nedaří, protože měli štěstí, ale protože nikdy nedali prostor pro to, aby neuspěli. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Někdy druhému nepomůžete tím, že ho politujete, ale tím, že mu nabídnete svou pozornost. Občas lidé kolem vás nepotřebují vaše rady, které tak rádi rozdáváte. Čekají jen, že se budou moct svěřit. Dnes na to, prosím, myslete. V galerii najdete dnešní tip!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zkuste dnešek věnovat sami sobě. Péči o sebe. Poslední dobou na sebe zapomínáte a víc myslíte na druhé. To je obdivuhodné, ale i vy sami potřebujete občas načerpat energii. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká a na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hlavu vzhůru, bude to dobrý! Seberte všechnu odvahu, kterou v sobě jako Lvi ukrýváte, a hurá kupředu! Vy na to máte, víte to. Jen občas zapomenete, že když budete stát na místě, nic se nezmění. V galerii najdete páteční tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mohla by se vám naskytnout pracovní příležitost, která se vám prvotně bude zdát pod vaši úroveň. Pokud ji však odmítnete, zavřete si dveře k mnohem lepším věcem, které by přišly s tím v souvislosti. Zkuste se ještě podívat do galerie, čeho se dnes vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Na někoho ve svém okolí příliš tlačíte a máte potřebu ho stylizovat do role, kterou chcete vidět vy. Nezapomínejte však, že do hlavy dalšího člověka nevidíte a neznáte důvody, které se za jeho chováním skrývají. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si dnes pozor na karmu a aroganci! Pokud totiž dnes uděláte něco zlého, ve zlém se vám to vrátí jako bumerang. Poslední dobou už máte vážně namále, tak to nepokoušejte ještě dnes. V galerii najdete, co dalšího vás v pátek čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte ve svém životě šanci novým příležitostem a vsaďte na intuici. Pokud uvažujete nad změnou bydlení a koupí něčeho svého, možná vám to všechno přijde jako nereálný cíl. Možná to bude dlouhá cesta, ale bude stát za to. V galerii najdete tip pro dnešek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Srdce má vždy svou cestu. Proto pokud vás táhne někam jinam než rozum, zkuste jen trochu uvažovat nad tím, jak najít mezi takovými protipóly rovnováhu. A nevnímejte pouze jednu možnost jako dobrou nebo špatnou. To ono bude někde uprostřed. V galerii najdete páteční tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy