Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na pátek třináctého: Raci sleví ze svých nároků, Štíry čeká zkouška

žena, přemýšlet
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na pátek 13. 5. 2022? Většinou je tento den označovaný za nešťastný a doporučuje se, aby se měl každý na pozoru. Chorobná obava z tohoto dne se dokonce označuje jako paraskavedekatriafobie. Ale vy se nebojte zbytečně a podívejte se, co pro vás hvězdy mají.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek se nebojte ukázat, že na to prostě máte! Do života vám přichází jedna pracovní příležitost za druhou a i vaše finanční situace se stabilizuje. Jste na dobré cestě. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte vale předsudkům a žijte život podle vašich představ. Jedině tak dosáhnete štěstí, po kterém opravdu toužíte. Zkuste se zaměřit na svou práci a důležité úkoly. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Možná právě ve chvíli, kdy opadne ten největší stres, vám dá tělo najevo, jak moc ho přetěžujete. Tlak vám nedovolil zpomalit, až teď zjistíte, co potřebujete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Život není jen práce. Udělejte si čas také na svou rodinu a blízké, kteří vás toho mohou mnoho naučit. Vhodný čas je také na předělání domácnosti, ve které už toužíte po změně. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes budete zkrátka hvězda! Na cokoli sáhnete, to se vám podaří. Neváhejte se s odvahou pustit i do větších projektů, které vám mohou přinést finanční profit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Někdy musíte slevit ze svých nároků, abyste později získali život svých snů. Je vhodný čas na tvoření finanční rezervy, která vám dá pocit jistoty a stability do budoucna. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud požádáte vesmír o příležitost, dá vám ji. Dnes budete ve své nejsilnější energii za celý týden, a tak toho využijte a opřete se do věcí, které chcete před létem stihnout. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdy je bezpečí domova to jediné, co k momentální psychické pohodě potřebujeme. Odložte nedůležité úkoly na později. Soustřeďte se na lásku a blízkost. V galerii najdete, na co dalšího se máte zaměřit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud už vám některé pracovní zakázky nebo brigády nedávají smysl, měli byste se poohlížet po něčem, co bude pro vás přece jen užitečnější. Některá setrvání na místě nás mohou i brzdit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Komunikujte jasně, stručně a pravdivě. Přehnané emoce vám dnes mohou jen uškodit. Pokud neumíte zkrotit své chování, je na čase koupit si kurz nebo přečíst knihu na podobné téma. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dochází vám inspirace, kterou nemáte z čeho čerpat. Přemýšlejte více nad tím, jak využíváte svou energii a jakým způsobem se chováte sami k sobě. Změna je na spadnutí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete muset velmi dobře plánovat, abyste podpořili svou myšlenku o velkém byznysu. Ve skutečnosti totiž zaměřujete pozornost úplně jinam, než byste potřebovali. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy