Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na pátek: Střelcům se splní velký sen, Ryby dostihne karma a bude to o fous

Horoskop na dnešní den pátek 19. 3. 2021: Ryby dostihne karma
Zdroj: Unsplash
ASTRO
Páteční den se ponese ve znamení uvědomění, Luna bude ve spojení s Marsem. Vodnáři zpomalí, Ryby dostihne karma a Blíženci pocítí syndrom záchranáře. Co vás čeká v pátek 19. 3. 2021? Pojďte se s námi podívat, co si pro vás hvězdy na tento den připravily.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Trochu teď zpomalujete a je to jedině dobře. Příval energie, který jste v posledních dnech pociťovali, je pryč. Zkuste přemýšlet nad tím, jak dotáhnout věci, které už rozdělané máte a nepřidávejte si k tomu teď další. Poslouchat své tělo je to nejlepší, co můžete udělat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby čeká zásah karmy! Je jen na vás, jestli to bude pozitivní či nikoliv. Zdá se, že v poslední době se vám mění žebříček hodnot. Je to k lepšímu? To už musíte posoudit sami. Nezapomeňte. Vše se vždy vrátí jako bumerang. To dobré, i to špatné.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vám se dnes bude dařit, a to nejen ve vztazích! Tenhle den si dovolte úplně všechno, po čem už tak dlouho toužíte. Budete mít šťastnou ruku, hvězdy vám opravdu přejí. Není třeba říkat víc, tenhle pátek je váš.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes budete přímo na roztrhání, všichni od vás budou všechno potřebovat! Nenechte se tím rozhodit a naučte se říkat ne. Pokud má vaše duše syndrom záchranáře, je na čase tomu udělat přítrž. Všem stejně nepomůžete a sami na to doplatíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dost podobné jako Berani. Pouštíte si k sobě lidi moc blízko a vyčerpává vás to. Nemáte povinnost poskytnout pomoc každému, kdo si o ni řekne. Naučte se primárně načerpat energii pro sebe, abyste ji pak mohli rozdávat dál.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Soustřeďte se na to, co máte a co vám dělá radost. Pusťte vše nepotřebné a také to, co už vám radost nedělá. Ať je to cokoliv, v budoucnu si za takové rozhodnutí poděkujete. Nebojte se přát si to, co vám v životě udělá opravdu radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nadešel čas rozhodnout to, nad čím už dlouho přemýšlíte. Hvězdy vám přejí, pokud tohle rozhodnutí uděláte teď, rozhodnete se správně. Čím dřív se rozhodnete vyjádřit, o co skutečně stojíte, tím dříve vám to Vesmír dopřeje.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Odpočívejte, nic nepřehánějte a soustřeďte se na podstatné V tomhle týdnu s vámi ty partnerské vztahy hodně mávaly, a tak je třeba dát si chvíli oddych. Netlačte na pilu, stejně ani nevíte, jak chcete, aby tohle celé dopadlo, že?

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Chtějte znát pravdu, nezavírejte před ní oči. Váš dnešní den je o upřímnosti, pravdě a pochopení. Vězte, že ne každý má na věci stejný názor a sdílí stejné hodnoty jako vy. Budete se dnes cítit bezpečně a a dáte sbohem přetvářce. Do toho, Váhy!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Koukám, že byste se nejraději dnes schovali někam, kde vás nikdo nenajde. Pokud dnes budete postaveni před jakékoliv rozhodnutí, požádejte o více času. Nemáte dneska ve hvězdách zrovna umění se správně rozhodnout.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás splnění velkého snu, o který už dlouho usilujete. Jak je vidět, prošli jste si všechna pro a proti a skutečně víte, kterou cestou jít. Jedině dobře! Plňte si sny. Není v životě nic hezčího.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nejste vy tak trochu naštvaní na celý svět? V poslední době se z vás stávají pěkní mrzouti. Ještě máte čas udělat krok zpět a přestat si všechny kolem sebe znepřátelovat. Pokud neustoupíte, čekají vás nemilé následky.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na březen ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy