Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pátek: Střelci potřebují být povrchní, Kozorozi koupí dům

Horoskop na dnešní den pátek 18. června: Kozorozi koupí dům
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Horoskop na pátek 18. 6. 2021 je tady! Hvězdy tento den varují před špatným nastavením hranic, stejně tak jako přejí dokončení velkých úkolů. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes vás někdo absolutně odzbrojí tím, co vám řekne. Nastavte svému okolí znovu hranice a nenechte se pokaždé zahnat do kouta. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše majetkové záležitosti se dnes vyřeší nadmíru přátelsky. Dávejte si dnes velký pozor, jaké barvy se kolem vás opakovaně objevují. Mohly by mnoho napovědět. Páteční tip najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdo z rodiny vás dnes může opravdu zklamat. To váš přesvědčí k tomu, abyste si naplánovali aktivitu, která zaručí, že večer nebudete doma. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zaměřte se dnes více než kdy dřív na své finanční zabezpečení. Pokud máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik potřebujete, podívejte se po přivýdělku. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci se dočkáte uznání! Úkol, na kterém jste dlouhodobě pracovali, dokončíte s velkým úspěchem. Pokud vás trápí cokoliv v oblasti zdraví, měla by to být jen dočasná fáze. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes vás nebude naplňovat úspěch ostatních, jak tomu máte v jiných dnech. Naopak budete závidět někomu v okolí to, co má oproti vám navíc. Pozor na takové emoce! V galerii najdete, co vás dnes nemine.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

I v dlouhodobém vztahu je potřeba intimity a komunikace. Věnujte svému partnerovi objetí a pozornost. To dnes velmi ocení. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud jste se v minulých dnech pustili do nového cvičebního plánu, pravděpodobně si od něj dnes dáte pauzu. Možná jste si toho jen naložili zkrátka moc. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes naplánujete, jak zapojit celou svou rodinu do domácích prací. Nejen že vám rodina nepoděkuje, ale zároveň jim rozhodíte plány, což od vás budou vnímat sobecky. V galerii najdete, co vás dnes opravdu potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nedávejte dnes rady nikomu, kdo vás o ně nepožádá. Možná jste si to do teď neuvědomili, ale ne. Opravdu nejste nejlepší ani nejchytřejší na celém světě. V galerii najdete váš dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ačkoliv jste povzneseni nad svůj zevnějšek a soustředíte se hlavně na to, jací jsou lidi uvnitř, dnes to vezměte opačně. Čeká vás schůzka, na které se vám opravdu vyplatí vypadat dobře. V galerii najdete, jaké novinky vás dnes čekají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud uvažujete o koupi domu, je vhodný čas. Hvězdy vám opravdu přejí. A to i pokud vás momentálně napadá, kde na to kruci vezmete? No, jen počkejte! V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy