Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pátek: Střelci budou sobci, Štíři ze sebe udělají chudinky

(ilustrační foto)
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 14. 5. 2021, který bude rozhodně stát za to. Energie novoluní na začátku týdne způsobila, že pátek všichni prožijí částečně v silné negativní energii. Dejte si tedy pozor!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dbejte na své zdraví a nepřepínejte se. V poslední době nedáváte zábavě žádný prostor a pracujete do úmoru. Jasně, že to nese své ovoce. Ale jak dlouho to vlastně vydržíte? V galerii najdete, co vám může pomoci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Partner vás dnes opravdu potěší! Bude se snažit, aby se vše urovnalo a nabralo ten správný klid a harmonii. Neříkejte, že vás takový zájem nebude těšit. Budete mít skvělou příležitost, jak probrat záležitost, ke které se už dlouho chystáte. Dnešní tip najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud máte o někoho zájem a bojíte se to dát najevo, dnes seberte veškerou odvahu a běžte do toho! Nic vám už nestojí v cestě a jste připraveni jako nikdy předtím. Místo pro dalšího člověka ve vašem životě už dávno je. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes budete potřebovat strávit nějaký čas o samotě, velká skupina lidí vám nebude příjemná. Dlouho jste byli středem pozornosti, a tak se teď musíte trochu vzpamatovat. Přečtěte si knihu nebo si jen pusťte večer film. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pracujte na svém seberozvoji, jedině tak docílíte toho, o co se snažíte. Nikdy nebuďte natolik arogantní, abyste si mysleli, že už dávno víte všechno. Učte se, zachovejte si pokoru, dopadne to dobře. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes se vyhněte konfliktu v rodině, který bude obrovský. Dojde k velkým neshodám, které jen tak neustanou. Na vině bude lež, která dnes vypluje na povrch. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy dnes přichystaly a co vás nemine.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dobrá nálada z vás dnes bude zářit na kilometry! Budete mít tolik energie, až vás bude skoro mrzet, že už je konec pracovního týdne a nedokončíte veškeré pracovní úkoly. Zase trochu brzděte a užijte si nadcházející volno. Dnešní tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někomu závidíte, a hvězdy to vědí! Pokud máte u kohokoli pocit, že se má zkrátka lépe než vy, proč se nesnažíte o to, abyste si polepšili? Proč si nenajdete přivýdělek nebo neprodáte staré nepotřebné věci? V galerii najdete, co pro to ještě můžete udělat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes řeknete něco, co druhému člověku zůstane v hlavě na dlouhé týdny. Někdy si důsledky svých slov nedokážete ani představit, ale zraňujete jednoho člověka za druhým. Svět se netočí jen kolem vás, víte to vůbec? V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Stěžování si přátelům na to, jak je život zlý a nespravedlivý, vám ten jiný vysněný určitě nepřinese. Jste dnešními přeborníky v tom, jak ze sebe udělat chudáka a oběť, ale nehnout ani prstem. Proberte se! V galerii najdete páteční tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci nejsou už několik dnů ve své kůži, takže svému okolí pěkně lezou na nervy. Všimli jste si toho vůbec? Jste arogantní, sobečtí a jde vám jen o sebe samotné. Až budete potřebovat pomoc, abyste se pak nedivili. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohy čeká báječný pátek, který si opravdu užijí. Práce vám půjde od ruky a doma to bude jiskřit jako blázen! Zkuste se zamyslet nad tím, jak byste mohli dnes večer partnera překvapit. Zaslouží si to, co myslíte? V galerii najdete, na co se dnes ještě těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔ 

Měsíční horoskop na květen ➔

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy