Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na pátek: Střelci budou řešit rodinné finance, Kozorozi předvedou v práci svůj nejlepší výkon

žena, brýle, úspěch, práce
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S koncem pracovního týdne bude na jednotlivá znamení zvěrokruhu kladen tlak, který už úplně nečekaly. Právě dnes však máte šanci předvést svůj nejlepší výkon. Pozor si dejte také na finance, dnes vyvstane otázka jejich rozdělení v domácnosti. Co čeká právě vás v pátek 28. 1. 2022? Podívejte se na pravidelný denní horoskop.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zaměřte se na své štěstí. Pomáháte všem okolo, ale už jste zapomněli přemýšlet nad tím, co cítíte vy. Nedělejte si to těžší. Konečně to totiž vypadá, že se pohnete z místa a začnete žít. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

To, co jste zaseli, dnes sklidíte. V úspěchu si bráníte jen vy sami, nikdo jiný. Nehledejte návody na perfektní život, nikdo vám je nedá. Už neváhejte a skočte. Křídla roztáhnete cestou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Běžte kupředu a minulost nechte být. Čeká vás velmi intenzivní období, kdy by se mohlo mnohé měnit. To vás může zpočátku trochu vyděsit, nakonec se to však ukáže jako přínosné. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vypadá to, že máte konečně jasno v tom, jaké budou vaše další kroky. Dovolte ostatním, aby vám pomohli, i tak budete mít možnost ukázat své silné stránky a přednosti. Nezbývá než se těšit! V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si pozor na svoje nálady, někomu tím už pěkně lezete na nervy. Ano, máte toho moc, ano, jste přetažení. Ale vybíjet si svou frustraci na ostatních není řešení. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Karty se konečně obrací k lepšímu, těšte se na velké pozitivno a dobro. Nabíráte správný směr, který vás bude unášet na vlně motivace a síly. Výborně! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vnímejte ostatní kolem vás, nebuďte sobečtí. V pracovních vztazích budete muset čelit intrikám někoho ze svých kolegů. Nesnižujte se však na stejnou úroveň, přečkejte to s hlavou vztyčenou. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tady to dnes vypadá na pomluvy. Ať už z vaší strany, nebo o vaší osobě. Ani trpělivosti dnes moc mít nebudete. Vydržte to a další den bude lépe. Jeden špatný den nic neznamená. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Prahnete po novém partnerském vztahu a zároveň se na něj vůbec necítíte. Dobrá meditace by vám mohla napovědět, kde tkví skutečný problém, který teď ve své duši cítíte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pečujte dnes o své rodinné vztahy. Zapomínáte, jak důležití pro vás tito lidé jsou. Přichystejte večer dobré jídlo a popovídejte si u stolu, jaký byl váš den. Uvidíte, jak výjimečný okamžik to vlastně bude. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyjasněte si s partnerem rodinné finance, ať nejste zbytečně nervózní. Jeden z vás platí více než ten druhý, což v budoucnu vyústí v nepříjemné konflikty. Aktuální pro vás bude také plánování jarní dovolené. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš nadřízený od vás dnes bude čekat větší iniciativu. Možná už jste po celém týdnu unavení a chystáte se pátek jen přežít, to by vás však přišlo draho. Předveďte svůj nejlepší výkon! V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy