Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na pátek: Štíři ztratí optimismus, u Vah se blýská na lepší časy

Horoskop na dnešní den pátek 21. května: U Vah se blýská na lepší časy
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 21. 5. 2021, který je posledním dnem ve znamení Býka. Čeká nás tak přelomový den, kdy se nám mění znamení a přináší nám to do života trochu zmatku. Už víte, co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek se připravte na nádherný den, ve kterém bude mít zásadní úlohu láska. Ať už vztah máte, nebo hledáte spřízněnou duši, máte velkou naději. Hvězdy pro vás mají připraveno mnoho krásného. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Toužíte po dokonalém světě? Čím více na to tlačíte, tím se váš sen vzdaluje. Dejte životu prostor, pusťte od sebe své přání, aby mohlo do vesmíru doletět, a nepřestávejte věřit. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud toužíte po rodině, hvězdy vám přejí v tom, abyste konečně nalezli v životě odvahu učinit takto velký krok. Víte, že na to máte, že si to přejete. Pokud se opravdu rozhodnete, nic vás nemůže v plnění snů zastavit. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vaše zdraví by potřebovalo větší péči, než mu momentálně dáváte. Nezapomínejte na kvalitní stravu i pohyb. Stačí, když začnete malými krůčky. Pomůže vám to i rozhýbat efektivitu v práci. V galerii najdete tip na dnešek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud jste v posledních dnech ponocovali, zkuste se zamyslet nad tím, jak vám nedostatek spánku snižuje motivaci k práci. Dlouhodobě vám to může způsobovat pocit nervozity a kazit náladu. Podívejte se, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dokončete dnes všechny úkoly a těšte se na volný víkend! Pokud si z dneška odnesete povinnosti na druhý den, budete otrávení. Navíc by se to mohlo projevit už dnes večer v komunikaci s partnerem. Chcete hádku na víkend? Tip na dnešek najdete už dnes v galerii!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte dnes šanci tomu, abyste uzavřeli veškeré rozdělané záležitosti. Musíte se začít více snažit a jen nečekat. Myslíte si, že vám vesmír dopřeje, oč žádáte, pokud neprokážete úsilí? V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud vám někdo chybí, ozvěte se mu. Co je snazšího? Neustále přemítáte nad tím, co nemáte, co se vám nedaří. Na co myslíte, to roste. Soustřeďte se na to, co ve svém životě chcete. Vše se změní. V galerii najdete, co vám pomůže.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ačkoliv jste zažili pády, blýská se na lepší časy! Dnes to vypadá na procházku s člověkem, po kterém už dlouho toužíte. Náhodou zjistíte, že máte stejnou cestu a mohlo by to znamenat další setkání do budoucna! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kde je váš ztracený optimismus? Nikdo nemá kolem sebe rád lidi, pro které je v životě všechno problém. Pokud nejste uvnitř sebe šťastní, změňte to, pracujte na tom. Ale neobviňujte z toho ostatní. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Chráníte si tvář? Pokud nejste upřímní vůči svému okolí, brzy se to provalí. Pohlcuje vás strach z prázdna, z toho, že ve svém životě nemáte dost. A možná i z toho, že někde uvnitř sebe si přejete až moc. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte novou lásku, dost pravděpodobně ji svou přehnanou pozorností dusíte. Dejte si prostor i pro sebe, abyste svůj nový vztah nezabili už v začátcích. Byla by to škoda, že? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy