Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Štíři objeví zrádce ve svém okolí, Střelci konečně dospějí

láska, pár, romance, horoskop
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Poslední pracovní den v týdnu a s ním i páteční horoskop! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a na co se dnes všichni můžeme těšit. Bude to stát za to!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnešek pro vás bude perfektní příležitostí, jak si v práci vybojovat své hvězdné místo. Pusťte se do všeho s odvahou, nebudete litovat. Tip na dnešek najdete v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte pozornost těm, od kterých ji sami často vyžadujete. Naslouchání je jedna z nejcennějších činností, kterou si budou druzí vždy pamatovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce vás čekají trable, pozor! Pokud jste do teď bezmezně důvěřovali lidem kolem sebe, okolnosti vás donutí to rychle změnit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Energie úspěchu je všude kolem vás, využijte toho a pořádně vykročte! Pokud už dlouho toužíte rozjet vlastní projekt, je nejvhodnější doba. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nikdy se neposunete dál, pokud ten další krok neuděláte. Vy pořád jen sníte, přemýšlíte, kalkulujete. Ale nikdy se do toho pořádně nepustíte. V galerii najdete váš tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tajná láska z dávných dob se dnes ozve a bude vás chtít pozvat na kávu. Pečlivě zhodnoťte, zda vám takové otevření ran za to vůbec stojí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se věci pojmenovat pravým jménem, ostatní vaši upřímnost ocení. Možná vám to ze začátku bude trochu nepříjemné, ale vyplatí se to. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pamatujte si, že nejistotu z vás druzí vždy vycítí. To, jaké máte hranice a co ostatním dovolujete, určuje, jak k vám ostatní přistupují. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Mnoho věcí vás může dnes překvapit, záleží však na tom, jakým způsobem k nim budete přistupovat. Nepotřebujete souhlas ostatních pro to, jak žijete. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte kolem sebe zrádce. Někdo vám lže přímo do očí a využívá vaší dobroty, aby vás obelhal. Pokud budete bystří, dnes na takového člověka přijdete. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V životě jsou určité milníky, díky kterým dospíváte. Situace, kdy se vám nedaří, kdy vám neslouží zdraví, kdy se potřebujete postarat o rodinu. Buďte na sebe pyšní. Zasloužíte si to. Dnešní tip v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdy je lepší poučit se ze svých chyb než si nechat radit od ostatních. Máte svou vlastní cestu, po které potřebujete jít. Dnes na to myslete. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Související články

Další články