Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pátek: Ryby opustí své zažité vzorce, Štírům se sesype perfektní svět

Horoskop na dnešní den pátek 2. července: Ryby opustí své zažité vzorce
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 2. 7. 2021! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přichystaly a co vás tento den rozhodně nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste pracovat se svým strachem, v poslední době vás úplně pohlcuje. Pokud si připustíte černé myšlenky, dost pravděpodobně vám je vesmír splní. Pozor na to! V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Opusťte své zažité představy a vydejte se vstříc novému dobrodružství. Možná vše nebude tak, jak jste si přáli. Ale bude to ještě lepší. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes vyrazte s přáteli večer na dobré jídlo a dejte prostor konverzaci o běžných tématech. Už dlouho řešíte jen rodinu a práci. Jste unavení. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nenechte se tlačit do ničeho, co vám není příjemné. Pečlivě vnímejte, kde se ve svém životě pohybujete, a nebojte se to změnit. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud se vám dnes podaří trávit čas ve společnosti zvířat, nebojte se vnímat jejich emoce a svěřit jim svá tajemství. Jejich čistota a upřímnost vás uvolní. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nenechte si od nikoho v práci radit, jak máte žít svůj svět. Každý z nás je jedinečný a má své potřeby. Neomlouvejte se za to, že nezapadáte do tabulek. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nikomu nic nezáviďte! Vesmír to vnímá jako velmi negativní energii, která se vám vrátí dvakrát tolik. A to teď rozhodně nepotřebujete. V galerii najdete, co dalšího si hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnešní popíjení v baru by se vám určitě nevyplatilo, ráno byste hořce litovali. Dejte na svoje instinkty a odpočiňte si. V galerii najdete, jaké novinky vás dnes mohou překvapit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Láska vám dnes dá zabrat. Zjistíte, že některé sliby, které jste dali, jsou nad vaše síly. Vyhovět každému není řešení. Byť byste rádi. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Občas chcete vše perfektní a pak s hrůzou zjistíte, že to zkrátka není možné. Nebojte se občas nechat život volně plynout. Zavede vás tam, kam má. V galerii najdete dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V poslední době jste ke svému partnerovi velmi odtažití. Staví to mezi vás zeď, která se bude těžko bourat. Láska je více to, co děláte než pouhá slova. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud dnes vyrazíte po práci na skleničku, velmi lehce byste to mohli přehnat. Měnící se počasí vám na energii nepřidá a hned by z toho byl kocovinový víkend. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy