Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pátek: Ryby čekají problémy v práci, Berani se budou vypořádávat s nedorozuměním

Horoskop na dnešní den pátek 23. dubna: Ryby čekají problémy v práci
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 23. 4. 2021! Víte, koho budou trápit finance, kdo touží doma po větší pohodě a komu hvězdy ukazují emoční vyčerpání? Podívejte se s námi, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a co nás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek by vás mohl partner dost naštvat, ve skutečnosti tomu však budete dávat větší váhu, než to bude mít. Dejte mu občas prostor se rozlétnout, vždyť vy víte, že se zase vrátí. Také potřebuje čas pro sebe. V galerii najdete páteční tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci vám dají dnes neuvěřitelně zabrat. Nehádejte se s nikým a zkrátka si myslete svoje. Ono to nějak dopadne, ale nemusíte do toho tolik šlapat. Pokud vás už dlouho štve kolega, zkrátka mu to řekněte na rovinu. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dbejte dnes na to, jak se vyjadřujete vůči ostatním. Nejenom že to vypadá, že každého poslední dobou pomlouváte, ale jednáte neuvěřitelně neupřímně. Stojí vám to za to, Berani? V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Váš partner po vás dnes bude chtít pomoc, na kterou nebudete mít vůbec čas. Nebojte se říct ne, nemusíte každému vyhovět. Lidé si poradí i bez vás, nechte syndrom záchranáře dnes spát a pracujte na tom, na čem potřebujete. Páteční tip najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Za poslední dobu to skoro vypadá, že se práce stala vaším koníčkem! Bohužel v ní pak trávíte tolik času, že vám nezbývá čas na vaše blízké. Ačkoliv hvězdy ukazují vaši obrovskou spokojenost, zkuste maličko zapracovat i na socializaci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jste přehlceni všemi motivačními citáty, radami i šťastnými konci. Momentálně máte pocit, že ve vašem životě je vše špatně a nic se nedaří tak, jak má? Vzpomeňte si, že ještě včera jste měli úplně jiný pocit. A zítra je taky den. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zřejmě dnes nestihnete udělat vše, co jste si na seznam svých úkolů napsali. Vinu na tom bude mít vaše nesoustředěnost a neustálé odbíhání k sociálním sítím. Zkuste zapracovat na své koncentraci a vytvořte si systém. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Budete se dnes cítit emočně vyčerpaní. Něco, co už vás dlouho trápí, bude eskalovat. Všechno vždy nevyřešíte. Občas musíte nechat věci jen být. A začít něco nového. Zkuste to dnes. V galerii najdete, na co se můžete v pátek těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud vám dělají starost finance, připravte se na vlnu hojnosti, kterou hvězdy dnes slibují. Přijde vám do cesty několik možností, jak svou finanční situaci zlepšit. Nebojte se a běžte do toho! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Už dlouho toužíte po větší domácí pohodě, jako byste měli pocit, že každý kolem vás se má lépe než vy. Pokud budete ostatním závidět, sotva dosáhnete podobných úspěchů. Přejte a bude vám přáno. I dáno! V galerii najdete páteční tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste dnes zapracovat na svém vztahu k partnerovi a být vůči němu trochu více otevřený. Doma jste úplně jiná bytost než ve společnosti a vašeho partnera to trápí. Čeká od vás stejnou podporu, jaké se mu dostává v soukromí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Těšte se na nádherný pátek! Dnes vás čeká nesmírné štěstí, po dlouhé době vám bude opravdu dobře. Strávíte příjemné chvíle se svou rodinou, uklidníte se a budete dnes zkrátka žít tady a teď. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy