Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na pátek: Ryby budou uvažovat o rozchodu, Lvi naopak lásku postrádají

Horoskop na dnešní den pátek 4. června: Ryby budou uvažovat o rozchodu
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Pojďte se podívat na páteční horoskop! Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co vás nemine? Někteří budou potřebovat doplnit energii, někde budou však dokonce končit vztahy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek dokončíte velký projekt, na kterém jste pracovali. Seberte všechny síly a nebuďte líní, budete mít potřebu vyspávat. V partnerském vztahu ustanou hádky, které se poslední dobou objevovaly. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud uvažujete o tom, že odejdete ze svého partnerského vztahu, možná velmi rychle změníte názor. V pátek narazíte na něco, co vám otevře oči. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud v poslední době nejste výkonní, zaměřte se na svůj příjem vitaminů. V rodině po vás budou žádat pomoc, která se vám moc nehodí. Možná máte pocit, že vám nezbývá čas a je toho na vás moc. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Šéf po vás bude chtít úkol, který bude nad vaše síly. Nebojte se to říct na rovinu a požádat o radu kolegy. Dnes jezte více ovoce a zeleniny, pozor na alkohol. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zaměřte svou pozornost dnes více na partnerský vztah. Chovejte se k ostatním tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám. Vyvarujte se dnes lži a pořádně na pracovišti ukažte, co ve vás je. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jaký je záměr vaší duše? Po čem v životě opravdu toužíte a čeho chcete dosáhnout? Nepochybujte o tom, co uvnitř sebe cítíte. Vše k vám přijde samo a pocítíte radost. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes vám bude chybět láska. Dopřejte si odpočinek a rozmyslete si, kam chcete ve svém životě směřovat. Nezapomínejte na to, že lidi vnímají to, jak se cítíte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyvarujte se dnes toho, abyste někoho pomlouvali. Vrátí se vám to jako bumerang. Každý nemusí žít tak, jak se líbí vám. Naučte se, že vám do života druhého nic není. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhám dnes přeje štěstí! Na cokoliv sáhnete, to se vám bude dařit. Využijte tuto energii a pořádně zatočte se vším, co vás v poslední době trápilo. V galerii najdete, čeho byste se dnes měli vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás varují před změnou, která by vám nemusela být příjemná. Nezapomeňte však, že co se má stát, se vždy stane. A i ta nepříjemná událost vás může zavést tam, kde chcete být. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si pozor na pracovní vytížení, čekají vás opravdu náročné dny. To už vám bude dopředu kazit náladu. Užívejte si přítomný okamžik a nedělejte si hlavu s tím, co bude zítra. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přemýšlejte nad výchovou svého dítěte a tím, jak ho ovlivňuje váš partnerský vztah. Případné neshody děti vnímají a můžete je tím ovlivnit špatným směrem. Je třeba na tom pracovat. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy