Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Ryby budou utíkat před partnerskými konflikty, Blížence čeká práce na jejich sebevědomí

láska, pár, svatba, zamilovanost
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pátek 3. 12. 2021! Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na poslední pracovní den tohoto týdne a na co se můžete už teď těšit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek by vás mohla trochu sužovat tíseň z vaší finanční situace. Pravděpodobně se pohybujete na velmi tenkém ledě a neumíte hospodařit. Změňte to, jak se chováte k penězům. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pracovní prostředí pro vás bude prostorem, kam utéct před partnerskými konflikty. Tím však nevyřešíte zhola nic. Zkuste se postavit svým strachům. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete se prát s touhou po klidné domácnosti a vysokým pracovním nasazením. Už teď totiž zjišťujete, že to zkrátka momentálně nejde dohromady. Požádejte členy rodiny o pomoc, uleví se vám. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zkuste se naladit na vánoční atmosféru a neváhejte si už teď pustit vaši oblíbenou pohádku! S partnerem vás čeká poklidný den, vypadá to, že jste momentálně na stejné vlně. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neuškodilo by vám pracovat na vašem sebevědomí. Opakovaně se omlouváte za vaše názory a bojíte se projevit. Není to však škoda? V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si dnes pozor na alkohol! Pokud si chcete udělat krásný večer, volte raději horkou koupel s aromapěnou. Se skleničkou něčeho ostřejšího by vás zítra akorát bolela hlava. V galerii najdete váš páteční tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Než pomůžete každému, kdo před vámi promluví o problému, ujistěte se, že dáváte pozornost i sami sobě. Zkuste se koncentrovat na ty oblasti života, ve kterých se teď chcete opravdu posunout. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete mistr výkyvů nálad. Zřejmě jste zase nevěděli, v kolik máte jít večer spát, a chybí vám energie. Dnes si nic neplánujte a zůstaňte večer doma pod dekou s dobrým čajem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zaměřte se na to, v čem jste skutečně výjimeční, a v tom rozvíjejte svůj potenciál. Do konce roku máte ještě velkou šanci, že si splníte velký sen. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud dnes potkáte nového člověka, neměli byste se ostýchat ho pořádně poznat. Ačkoliv to na první pohled nemusí být váš typ, skrývá se toho v něm mnohem víc, než si teď dokážete představit. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Doma na vás dnes bude čekat spoustu práce. Ačkoliv vy jste chtěli přijít domů a jen odpočívat, váš partner bude mít trochu jiný názor. Domluvte se v klidu, žádné hádky! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zkuste být trochu aktivnější a zajděte si na večerní procházku. Pokud toužíte po chvílích samoty, dobře vám poslouží podcast v uších. Uvažovat byste měli také o úpravě svého jídelníčku. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články