Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Rybám se vrátí do života rovnováha, Váhy potkají životní lásku

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nenechte si utéct horoskop na pátek 13. 8. 2021! Navzdory nešťastné pověsti této shody bude pro znamení zvěrokruhu poměrně úspěšným dnem. Podívejte se, co čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ukáže se, že jste se chovali trochu nepatřičně. Zřejmě jste zaujali vůči někomu takový postoj, který nebyl fér. Buďte připraveni svou chybu uznat a chovat se jinak. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vypadá to, že se vám do života vrací rovnováha. Věci vidíte jinýma očima a začínáte cítit, co jste si do teď zakazovali. Neváhejte dnes vyrazit na skleničku se svými přáteli. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Milostné avantýry nechte dnes stranou. Soustřeďte se primárně na sebe a na práci. Jen pokud si správně určíte priority, dosáhnete svých výsledků. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Otevřete svou mysl a konečně se rozhodněte, co ve svém životě chcete. Zapomeňte na staré křivdy a zvolte si sebe. Dnešek pro vás bude překvapivým dnem. V galerii najdete, co vás dnes čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Věci dnes nedopadnou tak, jak byste si přáli. Časem však uvidíte, že tohle byla ta správná varianta. Hvězdy radí především dodržovat pitný režim. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše nová známost se ukáže jako úplný omyl. Nebičujte se za to a dovolte si dělat chyby. Jen z těch se naučíte ty správné kroky. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Brzké vstávání posledních dní vám zrovna úsměv na tváři nevyčaruje. Naopak to dnes vypadá, že budete podráždění a zbytečně na někoho vyjedete. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Udělejte si dnes radost! Pokud už dlouho po něčem toužíte, nebojte si to dopřát. Pozor si dejte dnes zejména na to, jak mluvíte se svými dětmi. Můžete v nich vzbudit pocit méněcennosti. V galerii najdete páteční tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadané Váhy mají velkou šanci potkat životního partnera! Měli byste dbát na to, aby pro vás byla důležitá láska a nikoliv finance. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Všechny pracovní úkoly byste dnes měli dokončit v termínu. Jinak vám hrozí velmi nepříjemný rozhovor s nadřízeným, který nevěstí nic dobrého! V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše obavy se rozhodně nenaplní. Možná jste něco trochu podcenili, ale zvládnete to jako vždy. Vlastníci psů by si měli dávat pozor, aby jim během dnešní procházky neutekli. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vše se může v momentě otočit v dobré. Jen nepřestávejte věřit a pracujte na sobě dál. Soustavná práce vás dovede k výsledkům. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články