Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Rybám hrozí nevěra, Blížence čeká velké prozření

Horoskop na dnešní den pátek 8. října: Rybám hrozí nevěra
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si ke konci pracovního týdne hvězdy přichystaly a na co se můžete těšit. Už víte, co čeká v pátek 8. 10. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pracovní nabídky se vám hrnou jedna za druhou. Dříve jste trpěli nedostatkem a teď se vám ukazuje ta pravá hojnost. Nedávné dny vás měly naučit pokory. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na nevěru! Touhy vás budou svádět k něčemu, čemu byste se měli rozhodně vyhnout. V pracovních vztazích můžete dnes zažít mírné otřesy. Udělali jste vše tak, jak jste měli? Dnešní tip v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neberte zodpovědnost za celý svět na sebe. Vyslechněte toho, kdo potřebuje pomoc, netrapte se však tím, pokud nemůžete jeho trápení vyřešit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dobijte baterky a změňte některé své návyky. Jen vy víte, zda vám pomůže chodit dříve spát a nebo naopak brzy vstávat. Na škodu nebude také sportovní aktivita. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes vás čeká velké prozření. Ukáže se, že vaše intuice nezklamala a celou dobu jste na věc nahlíželi správně. Buďte připraveni, že to může být ze začátku trochu šok. V galerii najdete, co vás dnes naopak potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes se vám bude dařit v lásce! Pokud máte dlouhou dobu na někoho zálusk, nebojte se ho dnes s odvahou pozvat na rande. Uspějete. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se požádat o pomoc, i pohled druhého člověka může být skutečně přínosný. Nechte věcem volný průběh a zkuste se na svůj život podívat trochu jinak. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Všechno půjde jako po másle! Vesmír vám vrátí, co jste v posledních dnech vyslali. Zřejmě jste někomu prokázali svou laskavost, a proto se teď můžete těšit, že vesmír pomůže i vám. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pomůže vám člověk, od kterého byste to absolutně nečekali. Na druhou stranu, právě dnes by vám mohly vaše děti nastavit nepříjemné zrcadlo. Ani jako rodič nejste neomylní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnešek bude takovou poklidnou plavbou bez sebevětších překážek. Pokud se vám nedaří dodržovat nastavené plány, nestresujte se s tím dnes. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Prokázali jste velkou odvahu a dali příležitost životním změnám. Nebojte se, pokud jdou věci správným směrem, vždy se vyřeší i bez toho, abyste na ně museli tlačit. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte v úmyslu si pořídit zvíře, je ten nejlepší čas! Právě v této oblasti vám hvězdy skutečně přejí, pořídíte si tak mazlíčka, který k vám dokonale zapadne. V galerii najdete váš dnešní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články