Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Raky čeká nová příležitost, u Střelců se budou dít zázraky

Horoskop na dnešní den pátek 15. října:  Raky čeká nová práce, u Střelců se budou dít zázraky
Zdroj: twitter
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Poslední pracovní den přináší také vhled do našich denních činností. Podívejte se, jaké změny vás čekají v práci a co můžete udělat pro to, aby se konečně začalo dařit. Horoskop na pátek 15. 10. 2021 je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Očekávejte skvělou událost v pracovní sféře! Pokud jste se dlouhodobě snažili zvýšit svůj příjem, tentokrát jsou vám hvězdy skutečně nakloněny. Myslete pozitivně. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše vyjednávací schopnosti dnes nebudou zrovna perfektní. Pokud máte v plánu obchodní jednání, měli byste ho spíše přesunout. V partnerském vztahu vás čeká příjemné překvapení! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podívejte se na svůj partnerský vztah z jiného úhlu. Pokud budete na partnerovi neustále hledat chyby, jistě je najdete. Zkuste ho ocenit za to, čím vám naopak dělá radost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemusíte mít vše hned, naučte se životu dát prostor. Věci se nakonec vždy poskládají tak, jak je to pro vás nejlepší, ačkoli takový přínos nemusíte vidět hned. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Očekávejte smršť emocí! Dnešek pro vás zkrátka bude jedno velké nahoru a dolů. Přemýšlet nad věcmi až příliš vás může uvrhnout do deprese, ze které se budete vzpamatovávat dlouho. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vám radí, abyste se porozhlédli po nové práci. Buď vás čeká lepší příležitost, nebo je vaše současná práce v ohrožení. Nebojte se, vše dopadne dobře. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte vděční za každou maličkost, kterou vám život dává. Pro některé lidi nemusí být samozřejmost, že mohou dýchat nebo ráno vstanou z postele. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Velmi se posílí váš vztah s dětmi. Vypadá to, že k sobě konečně najdete cestu a obnovíte blízkost. Nezapomeňte, nemusíte životem kráčet sami, i když zrovna vy to máte často ve zvyku. V galerii najdete tip na čtvrtek.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Láká vás teplo exotických krajin a stále se vám nedaří dostat na dovolenou? Zkuste trochu štěstí a zapátrejte po levných letenkách. Budete mít úspěch! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Partner vás překvapí tím, jak se o věci postará. Najednou budete mít pocit, že se skutečně můžete spolehnout a vše jde jako po másle. Jen tak dál, Štíři! V galerii najdete, na jakou změnu se připravit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Teda, Střelci, u vás se ale dějí věci. Konečně jste opustili svou komfortní zónu a váš život se dal do pohybu. Také už bylo na čase. Chvíli to vypadalo na úplnou stagnaci. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Život vám nejde podle plánu. Máte pocit, že další boj už nezvládnete? Neptejte se, proč se tohle děje zrovna vám. Pozorujte, co se vám tím život snaží říci. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články