Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na pátek: Raci prověří své sebevědomí, Váhy překvapí surovou upřímností

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na pátek 2. 12. 2022? Podívejte se, kdo udělá velké rozhodnutí a čí situace bude velkou zkouškou sebevědomí. Zvládnete ji, nebo selžete? A jak je to s přicházejícím úplňkem?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neutrácejte za zbytečnosti, brzy byste byli stavem svého konta překvapeni. Naopak byste měli teď přemýšlet, jakým způsobem můžete své peníze investovat a rozmnožit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V těchto dnech poznáte, jak hluboce člověk dokáže milovat, když si dovolí otevřít brány svého srdce. Až doposud jste byli až příliš zaměřeni na kariéru, změňte to. Teď je čas. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Až příliš myslíte na to, co by se mohlo pokazit, a nesoustředíte na to, co ve vašem životě velmi dobře funguje. Udělejte si čas na meditaci, významně vám pomůže. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud ignorujete fakt, že váš život přímo křičí po změně, dříve či později tu změnu udělá vesmír za vás. Nikdy se ve vašem životě nic neděje náhodou, vše má svůj důvod. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nestyďte se za to, že si někdy potřebujete zkrátka odpočinout. Můžete mít kolem sebe silně motivované lidi, kteří nikdy nevydechnou, a mít pocit, že už nemůžete dál. A je to tak v pořádku. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Uvědomujete si, co vše dobré ve svém životě máte, jak jste unikátní a speciální? Zní vám to zvláštně? Tak právě dnes budete čelit situaci, která přesně ukáže, jak jste na tom se svým sebevědomím. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte šanci v práci ukázat, co se ve vás skrývá! Klidně se nabídněte jako dobrovolník v úkolu, který před vás bude postaven. Může to pro vás znamenat krok blíže k povýšení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věnovat se svému zevnějšku není povrchní, naopak! Pokud se budete cítit vy sami dobře, bude to na vás vidět. A sebejistota se dnes bude opravdu hodit, zejména v pracovních záležitostech. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte upřímní a neberte si rady druhých tolik k srdci. Ukáže se, že jste měli pravdu, nebude však třeba bojovat za to, aby se to každý dozvěděl. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nakonec se vám uleví, když kolem sebe ukončíte to, co už dlouho nefunguje. Partner vám bude oporou a bude to perfektní start nové životní etapy. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Všechno bude dobré! Konečně zažehnáte neshody ve vztahu a vybudujete si doma znovu láskyplné prostředí, ve kterém vám bude opravdu dobře. Věřte sobě i ostatním. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Sejděte se s těmi přáteli, které už jste skutečně dlouhou dobu neviděli a neměli čas si s nimi v klidu popovídat. Přinese vám to tolik radosti, že se budete až podivovat, proč už jste k tomu nepřistoupili dřív. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy