Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na pátek: Raci přecení svůj úsudek, Štírům se bude dařit v práci

žena, četba, kniha
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už víte, co vás čeká v pátek 21. 1. 2022? Vládu přebírá Vodnář, který je znamením nestálým, ambiciozním i žárlivým. Vodnáři si často pletou lásku s potřebou vlastnit, což se v jejich partnerských vztazích každodenně projevuje. Buďte připraveni, že vodnářský vliv nenechá nic na svém místě.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jste uzemnění a v klidu, to je pro vás až nezvyklé. Skoro to vypadá, že se Vodnáři připravují na zítřejší vstup Slunce do jejich znamení, kdy přebírají vládu a přinášejí s sebou velké změny. V galerii najdete, co vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nečekejte na perfektní příležitost a pracujte s tím, co máte momentálně k dispozici. Cokoli žádáte, vám vesmír rád dopřeje - pokud uvěříte, že si to zasloužíte. V galerii najdete, co vás potěší.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Váš workoholismus dosahuje v posledních dnech svého maxima. Dejte si pozor, ať své tělo nezatížíte absencí spánku až příliš. Později byste na to opravdu doplatili. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud víte, že svou práci neděláte pořádně a chybí vám dostatečná snaha, dnes by to mohlo vyjít najevo. Není řešením dělat věci na půl. Pokud je jednou uděláte pořádně, máte později klid. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud na věc či osobu nemůžete přestat myslet, pravděpodobně patří do vašeho života. Nebraňte se tomu, co už vaše srdce dávno ví. Nakonec věci stejně dopadnou tak, jak dopadnout mají. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš úsudek nebude dnes úplně přesný. Pokud chcete řešit nespravedlnost, měli byste to odložit na později. Hrozí, že někoho křivě obviníte. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se projevit svůj názor, dnes na něm bude opravdu záležet. Zkuste se na celou věc podívat z jiného úhlu a buďte rozhodní. Potřebujete věřit svému úsudku. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyjděte si s rodinou na procházku do přírody a nechte čerstvý vzduch, ať vám vyžene starosti z hlavy. Netrapte se tím, co nemůžete změnit. Vše se nakonec vyřeší. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se dnes odmítnout práci, která je už nad vaše možnosti. Nikdo vám hlavu neutrhne, pokud si zachováte zbytky svých sil. Finanční profit by vám to stejně nepřineslo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete klidní a vyrovnaní. I v práci se vám bude skutečně dařit, což podpoří vaše novoroční ambice. Dejte si však pozor, ať vaše touha nevyústí v nekalé praktiky a podvod. Buďte čestní. V galerii najdete, co vás potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes budete rekapitulovat své předchozí týdny. Dojde vám, že kvůli vašemu jednání vám život utíká mezi prsty. Na co čekáte? Vaše minulost už vás nepotřebuje. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor na intriky v zaměstnání, dnešek by mohl být jedním z těch těžších dnů. Váš nadřízený by se však v takové situaci postavil za vás, svou práci odvádíte dobře. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy