Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na pátek: Raci se pokusí o miminko, Váhy budou pomáhat

Horoskop na dnešní den pátek 11. června: Váhy budou pomáhat
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V pátek nám doznívá energie novu, který spolu se zatměním Slunce dal mnoha lidem zabrat. Podívejte se, co nás čeká v pátek 11. 6. 2021 a co jednotlivá znamení zvěrokruhu nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek k vám hvězdy přicházejí s úžasným klidem, který bude celému vašemu dni naprosto dominovat. Užijte si ho, bylo už na čase! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, v práci se vše uklidní! I konflikty, které jste v posledních dnech řešili, ustanou. Je to prostor pro váš rozvoj a možné povýšení. V galerii najdete páteční tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beranům svítá na lepší časy! Vaše tvrdá hlava se tentokrát vyplatila a dosáhnete svého. Bude to stát za to a přinese vám to mnoho energie. V galerii najdete, co vás dnes neuvěřitelně rozčílí!


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si dnes pozor na nakupování zbytečných věcí! Ať už je to drahé oblečení nebo elektronika, trpce byste litovali ještě dlouho poté. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Práce vám půjde od ruky, můžete si tak užít brzký začátek víkendu! Věnujte se ve svém volnu partnerovi, který vaši blízkost už dlouho postrádá. V galerii najdete tip na pátek!


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, je kolem vás energie další duše. Ti, kteří se snaží o miminko, mají velkou naději, že se jim brzy podaří. Radost vám dnes udělá nečekaná zpráva. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdo se dnes dotkne vašeho citlivého místa, což vás na zbytek dne rozhodí. Dejte si pozor na vaši reakci, mohla by totiž způsobit vážný konflikt. V galerii najdete, na co dalšího si dnes dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Určete si osoby, které ve svém životě chcete a které naopak ne. Tím, jak se měníte, se přirozeně určuje i okruh lidí, kteří jsou vám příjemní. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes vás bude lákat dobročinnost. Máte v sobě zakořeněnou touhu pomáhat, která se v pátek projeví v takovou chvíli, kdy to nebudete čekat. V galerii najdete dnešní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezadané Štíry dnes pohltí pocit, že dalšího člověka ve svém životě vůbec nechtějí. Užíváte si momentálně své svobody a nic vám nechybí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, užijete si dnes nádherný večer s partnerem. Kupte dobré jídlo, klidně oblíbené víno a zapracujte na tom, abyste spolu více komunikovali. V galerii najdete, co vás dnes čeká v práci.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše touha cestovat bude dnes pracovat naplno. Mnoho Kozorohů dnes usedne k počítači a bude rezervovat letenky. Vůně dálek vás zkrátka nenechají chladnými. V galerii najdete váš tip na dnešek.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy