Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na pátek: Raci budou řešit finance, Střelci zanedbají svůj partnerský vztah

Horoskop na dnešní den pátek 20. května: Raci budou řešit finance, Střelci zanedbají svůj partnerský vztah
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

I s koncem týdne je tu pravidelný denní horoskop. Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na pátek 20. května 2022 a čeho byste se měli raději vyvarovat. Hlavním tématem bude upevnění vztahů a lásky mezi partnery. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek by se na vás mohla navalit práce, vypadá to, že jste tomu za celý týden moc nedali. Možná nakonec i o víkendu budete muset přidat ruku k dílu. Jelikož vás to ale baví, vadit vám to nebude. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Mluvte na rovinu a buďte upřímní. Neschovávejte si emoce ve svém srdci, je načase s nimi jít ven. Pokud se budete stále bát reakce ostatních, nikdy se nikam neposunete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V partnerském vztahu může dojít k ostrým hádkám, dejte si dnes pozor na to, co řeknete. Na slovech, která zvolíte, bude záležet ještě několik dalších týdnů potom. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci se vám bude opravdu dařit, každý úkol, který před vás šéf postaví, zvládnete levou zadní. Ani doma to nebude úplně k zahození, zkuste ke konci týdne uspořádat pro přátele malou grilovačku. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Slunce se už brzy postaví do Blíženců, ve kterých přijdou na přetřes otázky duše. U vás začínají už teď vylézat na povrch věci, které jste považovali za vyřešené. Připravte se na vnitřní boj. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Doma se budou řešit zejména finance, kterých teď opravdu není nazbyt. Zkuste být příště více obezřetnější a neutrácet bezmyšlenkovitě každou korunu, kterou vyděláte. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Některé dny jsou zkrátka těžší než jiné a dnes tomu bude právě tak. Je zapotřebí si uvědomit, čemu teď chcete ve svém životě dát prioritu a jakým způsobem budete řešit problémy. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Únava vás dnes může trochu dohnat, nedivte se, pokud to na svém těle pocítíte. Je to signál, že byste měli do budoucna více naslouchat jednotlivým tělesným projevům. Méně kávy, více živin. V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete si říkat, ještě že už je pátek. Práce jste měli až nad hlavu a jediné, po čem teď toužíte, je odpočinek. Ještě vás však čeká vyřešení důležitého problému, který byl dlouho odkládán. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ještě se nevzdávejte! Je nejlepší možný čas, jak dokázat věc, po které dlouho toužíte. Nenechte se rozhodit rýpavými poznámkami okolí. To jsou jejich limity, ne vaše. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pozor na to, co vám utíká mezi prsty. Někdy bereme svého partnera až příliš jako samozřejmost, čímž jen docílíme toho, že najde svůj objekt zájmu úplně jinde. Překvapte ho něčím! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zajímejte se o své blízké, existují věci, které vám neříkají a možná právě ty je opravdu trápí. Udělejte si v uspěchaném dni čas na svou rodinu. Je to důležitější, než si myslíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy