Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Panny budou emoce, pro Střelce budou největší motivací peníze

Jakému znamení to nevyjde?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily na pátek 26. 11. 2021 a co můžete od dnešního dne očekávat! Kontrolujte své emoce. Dejte pozor, ať na vás nedolehne tíha situace všude kolem, už tak bude dnešek pro mnoho znamení opravdu náročný.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek vás čeká náročný úkol. Dopadne však nad vaše očekávání a nabije vás dobrou energií na dlouho dopředu. Spolehněte se na své silné stránky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste si trochu odpočinout a udělejte si krásný večer. V partnerském vztahu vás překvapí některá tajemství, která by dnes mohla vyjít na povrch. V galerii najdete váš páteční tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Je toho na vás poslední dobou trochu moc. Jako v pasti se cítíte zejména v práci, kde vaše ochota být každému nápomocní vyústila v absolutní přetížení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vypadá to, že jste konečně našli někoho, kdo má na vás dobrý vliv! Nechte si poradit, dnes se vám to bude opravdu hodit. Perfektně dnes také využijete své analytické myšlení. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebuďte dnes netrpěliví, věci mají svůj čas. Pokud stojíte o kvalitní partnerství, musíte ho vybudovat. Jen na pevných základech se dá vybudovat něco stabilního. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud budete své tělo přetěžovat, brzy vám dá najevo, že mu docházejí síly. Dejte prostor i zábavě, dnes byste rozhodne neměli odmítat pozvání na rande. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

S vašimi dětmi dnes vážně nebude lehká řeč. Zřejmě máte v rodině rozdílný názor na to, jak byste chtěli každý trávit svůj volný čas. Večer si dejte "oraz" a místo vaření něco dobrého objednejte. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nepřebírejte na sebe zbytečně emoce ostatních. Buďte jim nápomocni, ale neusínejte večer s pocitem, že celý svět je proti vám. Přistupujte k věcem reálně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud vás partner neposlouchá a dělá si vše po svém, prostě ho zkrátka nechte. Pokud se spálí, bude to jeho zkušenost. Někdy si lidé musí projít určitými věcmi i sami. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

V práci bude dnes skvělá atmosféra! Tíživá situace všude kolem z vašich kolegů dělá skvělý tým, který drží při sobě. Pořekadlo, že všechno zlé je k něčemu dobré, se tu opět potvrzuje. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Peníze jsou pro vás teď největší motivací, protože jich moc nemáte. Ačkoli to teď nevypadá na zlepšení, již brzy můžete očekávat velkou finanční hojnost. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Měli byste se více starat o svůj zevnějšek, poslední dobou jsou pro vás prioritou jen ostatní. Vy sami se však musíte cítit dobře, abyste mohli pomáhat ostatním. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články