Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Denní horoskop na pátek: Na Kozorohy čeká karma, Raci budou mít doma dusno

Horoskop na dnešní den pátek 2. 4. 2021: Na Kozorohy čeká karma
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Na Velký pátek nás čekají hádky, milostná vyznání i životní úvahy. Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly a co nás dnes nemine. A nezapomeňte. Na Velký pátek byste neměli prát ani uklízet. Den naopak přeje věštění a napojení na nadpřirozeno!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Na Velký pátek na sebe buďte hodní a odpusťte si vše, čeho jste se na sobě dopustili dříve. Přijímejte život tak, jak k vám plyne, a připravte se na dobré změny, které vás čekají. Co čeká Vodnáře v partnerském vztahu, na to se podívejte do galerie.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte v klidu, občas je zkrátka normální, že si nabijeme nos a něco se nám nepovede. Věřte tomu, že jste chránění shora, a kroky, které činíte, vás dovedou tam, kam dojít máte, i když to tak třeba v první chvíli nevypadá. Podívejte se do galerie, jaká změna Ryby čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věnujte Velikonoční pátek rodině a dbejte na to, abyste spolu trávili čas tak, jak je vám příjemné. Poslední dobou měli spíš pocit, že je trochu komandujete. Vaše rodina možná potřebuje řád, ale potřebuje i lásku. Nezapomínejte na to. Podívejte se do galerie, jak dnes udělat radost svému partnerovi.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pátek bude ve znamení odpočinku a relaxu, který už si opravdu zasloužíte. Čerpejte energii a nevěšte hlavu, že tyto Velikonoce nejsou možná takové, jaké jste si přáli. Užívejte si každý moment toho, co máte teď. Podívejte se do galerie, na co si v pátek dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21.6)

Blížencům dnes hvězdy přejí, během svého volna by měli přemýšlet o svém dalším směru. To, co vás bude během pátku napadat, by mohlo mít obrovský potenciál do budoucna. Vyvarujete se partnerských hádek a ať vás ani nenapadne zkoušet partnerovu důvěru. Podívejte se do galerie na to, co dál čeká Blížence v pátek.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vypadá to, že v partnerském vztahu vám v poslední době trochu graduje atmosféra. Dusno by se u vás doma dalo krájet. Zkuste rozumně uvažovat nad tím, co k tomu skutečně vede a kde může být zakopaný pes. Na jeden z tipů se podívejte do galerie.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi budou mít v pátek pořádně napilno, měli byste občas trochu zpomalit. Volno využíváte k práci na svých dalších věcech a nestíháte vypnout hlavu. Mohlo by se vám stát, že vám hlava vypne sama a pořádně vyhoříte. Vyvarujte se toho a podívejte se do galerie, co by vám mohlo pomoci.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyvarujte se konfliktu se sousedy, v pátek by mohlo být až moc veselo! Pokud už máte dlouho napjaté vztahy, je skvělý čas na to, abyste spory urovnali a užívali si dál pokojné bydlení. Pokud na to nebudete mít doma stejný názor, buďte alespoň navenek sjednocení. Podívejte se do galerie, co čeká Panny v pátek ve vztahu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nedělejte unáhlené závěry a dejte občas ostatním možnost, aby řekli i svou verzi příběhu. Někdy koukáte na věci černobíle a ostatní jsou zvyklí před vámi věci tajit. Možná se bojíte, aby se lidé kolem vás nedostali do maléru, ale všechny neuchráníte od toho, aby udělali chybu. Podívejte se do galerie, jaký je vhodný plán na pátek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V pátek vás mohou zastihnout rozbouřené emoce, které pro vás bude složité uklidnit. Pokud půjde o konflikt s rodinou, nezapomeňte, že ačkoli je pro vás rodina všechno, nemusíte jí obětovat své psychické zdraví. Nastavte si hranice a podívejte se do galerie, jaký další tip pro vás hvězdy mají!

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci prokáží na Velký pátek neuvěřitelnou míru empatie. Váš partner to vnímá a miluje vás každý den víc! Je skvělé, na jakou vlnu energie jste poslední dobou napojeni a jak se staráte o vaše blízké. Vytrvejte v tom, vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí. A podívejte se do galerie, co vás čeká v rodinných vztazích.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud jste v minulých dnech udělali na někoho úmyslně podraz, karma by vám to mohla pěkně vrátit. To, co si z toho můžete vzít, je lekce. Především pro to, abyste se příště vyvarovali všeho, čemu byste sami nechtěli čelit. Co čeká Kozorohy v pátek ve vztahu, na to se podívejte do galerie.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy