Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na pátek: Lvy čeká den odpuštění, Střelci ostrá hádka

Horoskop na dnešní den pátek 3. září: Lvy čeká den odpuštění, Střelci se dostanou do ostré hádky
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu horoskop na pátek 3. 9. 2021! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připřavily a na co se můžete těšit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes vás může rozhodit člověk, od kterého byste to absolutně nečekali. Ráno nevstanete zrovna pravou nohou a celý den budete následovat v tomto duchu. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nacházejte důvěru v těch, kteří vás doposud nezklamali. Zbytečně se soustředíte na ty, kteří vám do života opakovaně přinášejí nejistotu. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Poslední dny jste opustili svou vizi, pro kterou jste pracovali. Začínáte se potácet v nejistotě a nenecháte si poradit od ostatních. Dnes přijde rada vhod. V galerii najdete váš dnešní tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Chopte se příležitosti, která se vám dnes naskytne. Pokud budete dostatečně odvážní, máte velkou naději na změnu svého života. Buďte dnes rozvážní. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dopřejte si dnes dobré jídlo a trochu pohybu. Krásné počasí ve vás vzbudí energii, kterou bude třeba někde využít! Rozhodně po práci dnes neseďte doma. V galerii najdete páteční tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí! Překvapivě by mohlo jít o vašeho nového kolegu, ze kterého nemůžete spustit oči. A mohl by to být dobrý tah! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnešek pro vás bude dnem odpuštění. Staré křivdy se přihlásí o pozornost, vaším úkolem je však propustit vše, co už vaší duši více neslouží. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes byste neměli odmítat nabídky na schůzku. Zajímavé setkání by vás mohlo přivést ke kontaktu, o který už dlouho usilujete. V práci očekávejte důležité jednání. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaší doménou dnes budou romantické zprávy! Ať už jste zadaní či nikoli, dnes budete mistři konverzace. Takovou dovednost můžete využít i v práci při vyjednávání o vaší mzdě. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Příliš se snažíte druhým zavděčit. Zapomínáte být sami sebou a potom si stěžujete na výsledek. Přestaňte se neustále starat o to, co si o vás kdo myslí. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nevyřčené věci se ve vás hromadí stále více. Mohly by následovat ostré hádky s vaším partnerem, při kterých ale nevyřešíte vůbec nic, budou jen předmětem bolesti. V galerii najdete, co vám pomůže.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vypadá to, že trpíte akutním nedostatkem peněz. Čím více nad tím přemýšlíte, tím více si k sobě takový nedostatek přitahujete. Začněte se soustřeďovat na to, jak peníze získat. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy