Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pátek: Lvi změní obor, Váhy budou mít doma bitevní pole

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na pátek 12. 8. 2022? Čeká nás v noci úplněk ve Vodnáři, který vnese do životů jedinců trochu chaos. Na druhou stranu otevře ta témata, kterým jsme se dlouho vyhýbali. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během zítřka vás čekají samé dobré věci! Nejen že zazáříte v práci a získáte velmi důležitou zakázku, zároveň s přáteli strávíte perfektní večer, který vás nabije energií. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Když někoho stále dokola odmítáte, jednou to vzdá. Nemůžete čekat, že se budete chovat stále stejně a ostatní budou čekat, že se možná někdy rozmyslíte a budete toužit po jejich společnosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud už nezvládáte veškerou péči o domácnost a rodinu, požádejte o pomoc. Ať už své blízké, nebo někoho, koho si zaplatíte a budete si moct dát konečně v klidu kafe. Uleví se vám. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nedělejte vše na poslední chvíli, bude vás to držet akorát v permanentním stresu. Pečlivě si svou práci každý den organizujte, ať dostanete svůj život pod kontrolu. V lásce se vám bude naopak dařit. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdy se vyplatí počkat. Netlačte sami na sebe ani na své blízké a dejte si prostor k růstu. Právě dnes najděte odvahu vydat se směrem, který vás už dlouho lákal. Jen při cestě možná změníte svůj okruh lidí. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zjistíte, že někdy se už věci zkrátka nedají napravit. Dojdou do takové fáze, že není cesty zpět. Můžete buď udělat velkou tlustou čáru, anebo začít jinde od znova. Nic mezi tím. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přijdete na to, že obor, kterému jste se toužili vždy věnovat, možná není tak docela to pravé ořechové. Zkuste si najít kurzy v tom, co vás láká, a začít tomu krůček po krůčku přicházet na kloub. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdy si toho na sebe nakládáte až příliš, proto dnes můžete být mírně nervózní. Promítlo by se to ale do vašeho partnerského vztahu, který už teď funguje horko těžko. Začněte to řešit. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes byste mohli být s partnerem na ostří nože. Neumíte si totiž vysvětlit věc, která mezi vámi dlouho dělá dusno. Pomohlo by, kdybyste se večer vydali na dobrou večeři a mluvili o tom v jiném prostředí. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V práci se vám bude dařit, což ve vás probudí energii zkusit i něco nového. Ať už půjde o nový koníček, nebo dokonce nějaký přivýdělek, nemůžete vybrat špatně. Věřte své intuici. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nedělejte si dnes tolik starostí s tím, co bude zítra. Ačkoliv máte tendence neustále myslet na budoucnost, což vám může významně pomoci, utíká vám cenný přítomný okamžik. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Bude se vám dařit zejména v lásce. Večerní rande by vám mohlo zlepšit náladu, kterou v práci pokazil tlak a neshody kolegů. Nezapomeňte, že váš život není jen práce, ale i zábava! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy