Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Býky čeká konflikt v rodině, Kozorozi pocítí sebedůvěru

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Závěr pracovního týdne se ponese v pozitivním duchu! Podívejte se, která znamení čeká pracovní úspěch i znovu nabyté sebevědomí. Jste mezi nimi?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte za sebou skvělý týden, který přinesl mnohá uvědomění. V pátek tomu nebude jinak. Využijte svůj čas pečlivě a dodělejte veškeré resty. O víkendu budete mít čistou hlavu. Páteční tip najdete v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte dnes pro ostatní oporou, budou potřebovat vaši pomoc. Ačkoli to tak nevypadá, jste pro ně záchranným majákem, na který se rádi obracejí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Možná vám už teď chybí letní počasí a s přicházejícím podzimem vyloženě trpíte. Nezapomínejte, že v každém období se dá najít to hezké. Naučte se to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dohodněte se doma na výchovných metodách jednoznačně. Děti z vás mohou být zmatené a nevědí, koho mají poslouchat. Dnes to bude opravdu znát. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Omezte sociální sítě, trávíte na nich extrémní množství času. Své volno můžete využít mnohem efektivněji. Nehledě na to, že prokrastinujete i během práce. V galerii najdete, na co se dnes připravit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Aktivně dnes vyhledávejte nové pracovní příležitosti. Cílem není smířit se, že něco mít nebudete, ale naučit se, jak na to mít. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás dnes někdo pozve, abyste se k němu přidali na jógu, neměli byste váhat. Vyčistíte si hlavu a budete překvapeni, jak vás to bude bavit. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete pravděpodobně požádáni, abyste v práci zůstali přes čas. Mohla by to být vaše příležitost, jak ukázat, že o tuto pozici skutečně stojíte. V galerii najdete váš dnešní tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud si neustále stěžujete, že jste na vše sami, ale neurčíte svým dětem povinnosti, nikdy se z tohoto kruhu nevymaníte. Zkrátka rozdělujte a panujte! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes zlehčíte každý problém druhého. Můžete se kvůli tomu však dostat do sporu, který nebude příjemný nikomu z vás. Pokud vám někdo důvěřuje, neshazujte ho. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše děti vám dnes dají zabrat. Znuděné budou celý den a budou vás tím neuvěřitelně vytáčet. Nenechte se však svými emocemi zahnat do kouta. V galerii najdete tip, kam večer vyrazit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vám dávají prostor ke svobodným volbám. Pokud se potřebujete rozhodnout, dnes ucítíte velkou sebedůvěru vůči sobě samým. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Související články

Další články