Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Býci vyřeší dlouhodobý spor, na Váhy naopak velký konflikt čeká

Je váš partner věčné dítě?
Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na první říjnový den! Tento měsíc je každoročně plodný pro dlouhodobé partnerské vzahy. Bude tomu letos také tak?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek hledejte novou pracovní příležitost. Mohla by pro vás být skutečně spásou v tíživé finanční situaci. Hvězdy vám přejí. V galerii najdete, na co se dnes připravit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce si dejte pozor na konflikt, hrozí vám opakování starých vzorců chování. Pokud nezačnete vnímat svůj život jinak, nepohnete se z místa. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci musíte šéfovi připomenout, co vám slíbil. Jen čekat na to, až se věci zlepší, nikam nevede. Nebojte se za sebe postavit a bojovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes se vám opravdu uleví, vyřešíte dlouhodobý spor. Zjistíte, co už nemůžete více ovlivnit, a naladíte se na přicházející víkend. Odpočiňte si. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tělo vám dá najevo, že dlouhodobý stres mu nesvědčí. Vyspěte se a snažte se vypnout na chvíli hlavu. Život není jen práce, dopřejte si zábavu. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Skončete v práci dřív a vyrazte někam na procházku nebo skleničku něčeho dobrého. Oddych od práce už opravdu potřebujete. Uklidní se také napjatá atmosféra v partnerském vztahu. V galerii najdete dnešní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte pozornost své intuici, momentálně vám dobře napovídá. Myslete na situaci, ve které si nevíte rady. Vnímejte pocit, který máte při různých řešeních. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nedejte na ostatní, oni s vámi jednají na základě svých přesvědčení a omezení. Pokud si v něčem věříte, dovolte si vystoupit z řady. Můžete uspět, ačkoli ostatním se to nepovedlo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čeká vás velký konflikt v rodině. Stojíte si urputně za svým a neslyšíte, co se vám ostatní snaží sdělit. Pokud okamžitě nezměníte svůj postoj, lidé se vám začnou vzdalovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Očekávejte zajímavou zkušenost. Pokud jste si mysleli, že už vás nic dobrého nečeká, dnešek vás přesvědčí o opaku. Nesnáze se vám dnes vyhnou. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dopřejte si odpočinek a relaxaci, v příštích dnech zažijete náročnou změnu. Dnešek je pravý den pro hledání různých řešení. V práci očekávejte úspěch. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdo z blízké rodiny vám dnes bude dávat najevo, že podle něj nemáte na své sny. Všímejte si toho, jak žije člověk, který vám radí. A podle toho posuzujte to, co vám říká. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články