Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Býci budou jednat povrchně, Střelci jsou na hraně

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu horoskop na pátek 6. 8. 2021. Nadcházející novoluní přináší velkou energii uvědomění. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co dnes nikoho nemine! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dáváte energii do špatných věcí. Věřte tomu, co ve svém životě chcete a potřebujete. Soustřeďte se na to. Váš život snů je na spadnutí. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud na sobě vnímáte, že máte poslední dobou problém se spaním, zkuste přes usnutím poslouchat Solfeggio frekvenci. Uvidíte, jak obrovské změny to přinese. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Není důležité, z jakých poměrů pocházíte, jakou jste měli startovní pozici a co vám bylo dáno do života. Svou cestu si tvoříte sami a hvězdy za vámi budou stát, pokud jim to dovolíte. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Berete svou práci příliš povrchně. Oceňte své úspěchy a směřujte k dalším. Nezapomínejte však ani na potřebný odpočinek. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezadaným Blížencům by hvězdy mohly přinést do života novou známost. Problémy byste mohli pocítit ve finanční oblasti, nesmyslně utrácíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na to, abyste dnes neřídili unavení! Zbytečně ohrozíte sebe i ostatní. Velmi aktuální bude otázka bydlení, tam, kde jste momentálně, už vám více nebude dobře. V galerii najdete páteční tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

V životě vám chybí sport. Na svém těle brzy pocítíte, že jste unavení a nemáte energii. Dlouhodobý konflikt vyřešíte v mezilidských vztazích. Tím se vám hodně uleví. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Žijete ze dne na den, nebo si vše pečlivě plánujete? Poslední dobou to vypadá, že pokud nad sebou nemáte bič, nic neděláte. Změňte to! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vytvořte si doma příjemné prostředí, ve kterém vám bude skutečně dobře. Opomíjíte také důležitost pohody a harmonie v partnerském vztahu. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Každý nápad má naději na úspěch, pokud mu budete dostatečně věřit. Nezapomínejte však, že nejde sedět jedním zadkem na dvou židlích. Věnujte se tomu, o co stojíte. V galerii najdete dnešní tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Děláte málo pro to, aby vám život dal to, o co stojíte. Žijete na hraně a necháte ostatní, aby vás využívali. Dnes se na to zaměřte, potřebujete něco změnit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čeká vás zajímavé setkání s člověkem, který by vám mohl přinést nový pohled na svět. Buďte otevření možnostem, které vám život nabídne. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články