Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Blížence bude vést intuice, Váhy vyřeší důležitou věc

žena
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Navzdory dnešnímu úplňku vám přinášíme horoskop, který je pro tento týden naprosto unikátní. Mnoha znamením zvěrokruhu totiž předurčuje naprosto mimořádný den! Co čeká vás v pondělí 19. 11. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pátek vyřešte vše, co už dlouhou dobu odkládáte. Uleví se vám a zároveň budete mít prostor pro nové věci, které už dlouho chcete zařadit do své denní rutiny. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Svítá vám na lepší časy! Uvědomte si, že nic netrvá věčně, a proto i vaše těžké časy skončí. Neustále vzdorujete svým tajným přáním, ale k čemu je to? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beranům dnes hvězdy přejí, máte naději udělat v pracovní sféře velký pokrok! Nebojte se riskovat a připravte se na nové příležitosti. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Sotva jste vyřešili jednu věc, už tu na vás čeká další. V partnerském vztahu můžete zažít mírné otřesy, které budou podpořeny dnešním úplňkem a rozbouřenými emocemi. V galerii najdete váš dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Přemýšlíte, kam se ve svém životě dále vydat? Naslouchejte své intuici a nechte se vést. Nečeká vás nic, co byste nezvládli, naopak. Budete velmi úspěšní. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Setkání s přáteli vás dnes přivede k myšlence, že pravděpodobně už nenaleznete společnou řeč. Stejně, jako se mění každý člověk, i vás cesty vedou jinam, než kam jste šli doposud. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům dnes hvězdy přejí! Pokud už dlouho toužíte po změně, právě přichází. Díky uvědomění, kterého se vám dnes dostane, zažijete nádherné věci. V galerii najdete, čeho se naopak vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše arogance vám dnes může pořádně zavařit. Kolega nebude čekat, až budete mít náladu řešit problémy, které u vás v práci vznikají. Postavte se situaci hned. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věc, kterou jste dlouho řešili, dopadne dnes k vaší spokojenosti! V práci se bude řešit vážné téma, které by mohlo rozhodnout, zda na současné pozici setrváte. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři, buďte dnes ohleduplní ke svým známým. To, v čem vy sami nechcete od okolí poradit, nenuťte dalším. Věci v životě mají svůj přirozený řád, nikoho do ničeho netlačte. V galerii najdete páteční tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná vám dnes něco nevyšlo a podvědomě vás to trápí. Stalo se to však proto, abyste nalezli znovu svůj směr a viděli i jiné cesty. Nakonec to bude ku prospěchu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdo z vašich blízkých by vás mohl ošklivě pomluvit. Přijdete na to a rozhodně vás to nenechá chladnými. V práci budete naopak za hvězdu a bude se vám dařit, toho dnes využijte. V galerii najdete, co vás překvapí.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články