Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pátek: Berany čeká velké usmíření, Blížence důležitý úkol v práci

Láska číhá všude. Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S koncem pracovního týdne je tu i další horoskop, který vám prozradí, co vás nemine v pátek 5. 11. 2021! Koho čeká velké usmíření a kdo bude muset myslet na své zdraví?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Rozdělte si s partnerem domácí práce, ubude hádek o to, kdo toho má během dne víc. Překonejte tradiční rozdělení rolí a jednejte spolu jako rovnocenní partneři. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte vaši dnešní pozornost jídlu. Strava je důležitá, ovlivňuje rovněž váš zdravotní stav. Sami víte, že v posledních dnech jste toho nejen příliš nesnědli, ale také pijete až příliš alkoholu. V galerii najdete, na co si dát ještě pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás velké usmíření! U některých Beranů by mohlo dokonce dojít k návratu k bývalému partnerovi. Ačkoliv se říká, že do stejné řeky nevstoupíte, tady to má velkou naději na úspěch. V galerii najdete dnešní tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zmáhat vás bude únava, podzimní počasí vám zkrátka ubírá energii. Podpořte svůj imunitní systém vitaminy. Jezte také více ovoce a zeleniny. V galerii najdete, na co dalšího se dnes můžete připravit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci dostanete na starost důležitý úkol, který by vám mohl přinést velké uznání. Podstatná pro vás bude domácí pohoda a volný večer, kdy pracovat nebudete. To už se vám dlouho nestalo. Co vám udělá radost? Najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte dnes odvážní. Pokud se chcete pustit do nového byznysu, hvězdy vám v tom skutečně přejí. Buďte však pečlivým matematikem a spočítejte si veškerá rizika. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neberte v práci veškerou zodpovědnost za nedodělané úkoly na sebe. V tomto případě u vás dnes není prostor na hrdinství. Pokud se budete přetěžovat, snadno lehnete s podzimní virózou. V galerii najdete, na co se připravit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes rozhodně nebudete mít stejný pohled na věc jako váš blízký rodinný příslušník. To by mohlo vést ke konfliktu, který stejně nemá žádný rozumný výsledek. Nechte si svůj názor tentokrát pro sebe. V galerii najdete páteční tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud si dnes vezmete home office, zřejmě bude vaše pracovní morálka opravdu tristní. Toho by si však mohl všimnout váš šéf a příště vám žádnou práci z domova nepovolí. Dejte si pozor! V galerii najdete, kam dnes večer vyrazit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Chytré hodinky by vás konečně mohly vyburcovat ke sportování, uvažujte o jejich koupi. Dnes by k vám někdo mohl mít pichlavé poznámky, které vás zraní. Nebojte se ohradit! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes pro vás budou velkou motivací peníze. Pokud vám v práci nabídnou přivýdělek, skočíte po něm okamžitě. Čekají vás životní události, kde budou peníze rozhodně potřeba. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neostýchejte se někomu říct svůj upřímný názor, ale udělejte to ve vší slušnosti. Hrubost nikomu nepomůže, naopak. Komunikujte jasně a bez výčitek. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články